Głównej zawartości

Komunikat alertu

Serwis zsms.poznan.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.

 

 

23.X.2014 r.

UWAGA!

W poniedziałek 27 października 2014 na drugiej dużej przerwie (o godz. 13:20) w sali 108 odbędzie się spotkanie Samorządu Uczniowskiego.

 

 

 

29.IX.2014 r.

Luuuuuuuuuuudzie! Rok szkolny się już zaczął i wypadałoby się zainteresować tym, co dzieje się w szkole. Pierwsze zebranie mamy już za sobą, a kto o tym wie? Niewielu, bo niewiele osób na zebranie dotarło (wiem, był w tym czasie obiad, nie chciało się niektórym, a inni najzwyczajniej zapomnieli).

 

Nie mniej udało się wybrać szefostwo SU i jeśli macie jakieś pomysły i wnioski, to proszę się z szefami dogadywać :)

 

Na dzień dzisiejszy mamy plany odnośnie Dnia Chłopaka i Dnia Nauczyciela. Resztę ustalimy później, ale już teraz prosimy o pomysły. W końcu co 500 głów, to nie jedna :)

Marta Górna 

 

 

27.IV.2014 r.
Kolejne sprawozdanie SU :)

Tym razem króciutko. W grudniu (wiem... to już wieki temu) obchodziliśmy szkolne Mikołajki. Mikołaj miał dwa wcielenia, bo jedno musiało wracać na lekcje :) Za to Śnieżynka była jedyna i wyjątkowa!

Pomagaliśmy też troszkę w organizacji spotkania "ZSMS dzieciom" - dla niewtajemniczonych - gościliśmy w naszych murach przedszkolaki zza płota :)

 

W styczniu miał się odbyć konkurs na Najsympatyczniejszego Sportowca Roku, ale UWAGA: przenosimy tą imprezę na maj z finałem w czerwcu.

 

W lutym... ach... ale z Was romantycy... przynajmniej niektórzy/niektóre. Poczta Walentynkowa pękała w szwach, a listonoszki się nieźle nabiegały.

 

Uwaga: Rozpoczynamy akcję zbierania baterii wszelkiego rodzaju. Jeszcze trochę, a będziemy mieli prawdziwe centrum segregacji odpadów :)

 

Marta Górna

 

 

04.II.2014 r.
Nowa kadencja SU rozpoczęta!

 

16 września odbyło się pierwsze zebranie Samorządu Uczniowskiego. Brało w nim udział 28 uczniów. Swoją drogą - nie sądzicie, że to trochę mało? Co się stało z przedstawicielami 1bg, 1cg, 2bg, 3bg, 1s4, 1s5, 1a, 2s4, 2s5, 3s2, 3s4 i 3a?

 

Przewodniczącym SU w bieżącym roku szkolnym został wybrany Damian Horała (2s2), a zastępcą Adam Kościelak (2s2). Nasz nowy szef ma głowę pełną pomysłów i tryska energią, więc jak chcecie coś załatwić - dawajcie do niego :) Podwładni Damiana, to przedstawiciele trójek klasowych - im też możecie przekazywać swoje problemy i pomysły./

 

Na zebraniu ustaliliśmy, że będziemy obchodzić:

  • Dzień Chłopaka i Dzień Kobiet
  • Walentynki
  • Halloween
  • Dzień Nauczyciela
  • Dzień Dresa
  • Andrzejki
  • Mikołajki

jak wymyślicie co jeszcze, to tu dopiszemy :) 2s3 dała już dwa pomysły i nad nimi pracujemy.

 

Chcemy także przeprowadzić wybory na najsympatyczniejszego sportowca i Kubasy - klasyfikację Ciała Pedagogicznego.

 

Poza tym nadal zbieramy aluminiowe puszki i nakrętki. Dajcie z siebie choć trochę i nie wrzucajcie do pojemników z nimi zwykłych śmieci. Ktoś to potem musi segregować - a fujjjj :( Nakrętki z zeszłorocznego zbierania pomogły Waldkowi pojechać na dwa obozy rehabilitacyjne, za co jego rodzice baaaaaaaaaaaaardzo dziękują. No a jak już jesteśmy przy temacie nakrętek, to jeśli znacie kogoś, dla kogo możemy nakrętki zbierać - koniecznie dajcie znać!

 

No i najważniejsze! Wracamy do szczęśliwego numerka! Wypatrujcie go u Pani Woźnej. Przypominamy, że ów numerek zwalnia tylko z prac niezapowiedzianych.

 

Jak wiecie 30 września obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Decyzją żeńskiej części SU wszystkie dziewczyny miały w tym dniu pokazać swoje nogi ubierając spódniczki, sukienki lub krótkie spodenki. I co????????????????????????????????????? Mało która się poświęciła :( Sorki laski, ale dałyście plamę na całej linii! Chciałbybyśmy podziękować tym nielicznym, które jednak ratowały honor i Dzień Chłopaka uczciły odpowiednim strojem. Mamy nadzieję, że faceci się lepiej spiszą na Dzień Kobiet.

 

No i było sobie Halloween... szkoda tylko, że tak niewielu pokazało, że ma przysłowiowe jaja :( A Wy - którzy się przebraliście - CHWAŁA WAM!!!! jesteście wielcy :)

 

Marta Górna