Głównej zawartości

Komunikat alertu

Serwis zsms.poznan.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.

W tym roku Samorząd Uczniowski wraz z klasą 3BG, po raz kolejny postarał się sprawić, aby przerwa nie była zwykła i nudna, lecz ciekawa i pełna atrakcji.

Dnia 6 grudnia na długiej przerwie, o godzinie 12:15, w holu naszej szkoły można było spotkać prawdziwego Św. Mikołaja, który przyjechał specjalnie dla nas z Bieguna wraz ze swoimi uroczymi Śnieżynkami. Święty i jego druhny wzbudziły duże zainteresowanie zarówno wśród uczniów jak i nauczycieli. W trakcie, gdy Mikołaj rozdawał słodkości i robił sobie z wami zdjęcia, można było posłuchać te tradycyjne jak i te mniej świąteczne utwory. Bardzo dziękujemy Św. Mikołajowi i całej reszcie osób, która pomogła w tym wydarzeniu i włożyła w to całe swoje serce.

 

 

SU