Głównej zawartości

Komunikat alertu

Serwis zsms.poznan.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.

Dnia 30 września w naszej szkole hucznie obchodziliśmy Dzień Chłopaka. Z tej okazji Samorząd Uczniowski przygotował wiele ciekawych atrakcji. Realizatorki tego przedsięwzięcia, dzięki niebywałej dyskrecji, sprawiły ogromną niespodziankę naszym chłopcom. Z okazji ich święta wyemitowana została audycja przez szkolny radiowęzeł. Kasia Witczak swym urokliwym, ciepłym głosem złożyła najlepsze życzenia wszystkim kolegom, a także męskiej części grona pedagogicznego. Następnie zadedykowano im piosenkę zespołu T. Love „Chłopaki nie płaczą”. Dopełnieniem tej uroczystości był słodki poczęstunek serwowany przez nasze przesympatyczne dziewczęta. Wpieramy takie inicjatywy i z niecierpliwością czekamy na kolejne okazje do świętowania.

Samorząd Uczniowski