Głównej zawartości

Komunikat alertu

Serwis zsms.poznan.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.

uczeń ZSMS w latach 2002-2005
dyscyplina: piłka nożna


Jak wspominasz naszą szkołę?
To wspaniały okres w moim życiu, wspaniali nauczyciele, szkoła przyjazna uczniowi, dobrze zorganizowane zajęcia szkolne i sportowe, kadra wymagająca lecz sprawiedliwa, zawarłem wspaniałe przyjaźnie z kolegami i koleżankami, które trwają do dziś i odbywamy cykliczne spotkania.

Co dał Tobie sport w życiu?
Sport, który uprawiałem (piłka nożna, bramkarz Lecha Poznań) w ramach ZSMP uaktywnił u mnie poczucie dyscypliny, solidności, która była wymagana na treningach. Pokonywałem własne słabości, a treningi mobilizowały mnie do terminowości i punktualności.

Największy sukces sportowy kiedy byłeś uczniem i ile lat poświęciłeś na uprawianie swojej dyscypliny sportu?
III miejsce na Międzynarodowym Turnieju w Mannheim, trzykrotnie zdobyłem statuetkę najlepszego bramkarza na Turniejach Piastowskich, w których brałem udział tj. Turniej im. Kazimierza Górskiego - Warszawa Bemowo, Turniej w Policach i Skórzewie, debiut w 2005 roku w rezerwach I Zespołu Lech Poznań.
Sport uprawiam już 19 rok (od 8-go roku życia), karate dziecięce, kickboxing, piłka nożna w okresie szkoły podstawowej, gimnazjum i szkole średniej oraz klubie Dublin Club, Hull City (Irlandia i Wielka Brytania). Obecnie amatorsko zapasy w klubie KS-Sobieski.

Informacje dot. wykształcenia, studiów oraz ukończonych kursów:
Studia licencjackie - Uniwersytet im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, Wydział Prawa i Administracji w latach 2009-2011. Po zdaniu matury w ZSMS wyjechałem do pracy za granicę, na okres dwóch lat, po powrocie ukończyłem studia licencjackie, po ukończeniu których ponownie wyjechałem do pracy na okres 1,5 roku do Wielkiej Brytanii. Po rocznej przerwie zamierzam zacząć studia magisterskie na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.


Czym aktualnie się zajmujesz?
Po powrocie do Polski podjąłem pracę w administracji Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu w Campusie Morasko. Pracuję w administracji budynków Wydziału Matematyki i Informatyki i Wydziału Nauk Politycznych i Dziennikarstwa. Zatrudniony jestem na stanowisku starszego referenta.

Największy sukces w pracy zawodowej...
Na razie wszystkie sukcesy i awanse są przede mną.

Życiowe motto:
"Gdy walczysz jesteś zwycięzcą”.

 

 

Z Konradem Jackiem rozmawiały
Małgorzata Majewska i Ewa Bresińska-Krawiec.
Kwiecień 2014 r.

 

 

Edytor: AL, SM.