Drukuj
Kategoria: Absolwenci LOMS
Odsłony: 3568

uczeń ZSMS w latach 1998-2002
dyscyplina: kajakarstwo


Jak wspominasz naszą szkołę?
Szkołę wspominam bardzo dobrze. Na pewno nie była to zwykła, przeciętna szkoła, dla mnie była to szkoła życia. Nas, osoby trenujące i uczące się razem łączyło coś więcej niż tylko szkoła i jej budynek. Spędzaliśmy ze sobą więcej czasu niż ze swoimi rodzinami dzięki czemu zarówno na lekcjach jak i po za nimi tworzył się specyficzny klimat. Szkoła umożliwiała nam godzenie treningów z nauką ale przede wszystkim uczyła nas sumienności, wytrwałości i konsekwencji w działaniu przy jednoczesnym działaniu w grupie.

Co dał Tobie sport w życiu?
Dzięki uprawianiu sportu nauczyłem się samodyscypliny, dążenia do osiągnięcia postawionych wcześniej celów. To dzięki treningom nie miałem czasu na bardzo modne w okresie dojrzewania stanie pod bramą i włóczeniu się po osiedlu. Dzięki uprawianiu sportu również poznałem wiele ciekawych osób i zobaczyłem miejsca z nieco innej, sportowej perspektywy.

Największy sukces sportowy kiedy byłeś uczniem i ile lat poświęciłeś na uprawianie swojej dyscypliny sportu? Największy sukces sportowy...
Kajakarstwo uprawiałem 7 lat. Największy sukces sportowy: 3 tytuły Mistrza Polski (w sumie 9 medali rangi Mistrzostw Polski).

Informacje dot. wykształcenia, studiów (lata) ew. ukończonych kursów, etc.Czym aktualnie się zajmujesz?
a. Praca w Urzędzie Miasta Poznania, Wydział Sportu, Oddział Organizacji i Promocji Imprez Sportowych

Obowiązki: Organizacja, promocja i koordynacja imprez sportowych na poziomie międzynarodowym, krajowym i lokalnym, redagowanie strony internetowej, przygotowywanie opracowań i publikacji dotyczących sportu i rekreacji w Poznaniu, współpraca z mediami i związkami sportowymi, tworzenie aplikacji do konkursów na organizację międzynarodowych imprez sportowych.

b. członek Zarządu KS Stomil Poznań

Największy sukces w pracy zawodowej...


Życiowe motto, dodatkowe informacje, inne sukcesy...
Konferansjer: Mistrzostw Świata w Piłce Nożne ulicznej w 2013r., Bieg Niepodległości w Luboniu 2013r., Mistrzostwa Świata w Kajak Polo 2012r., Mecz Turnieju Eliminacyjnego Mistrzostw Europy do lat 19 w piłce nożnej Polska – San Marino 2012r., Eliminacje do Igrzysk Olimpijskich w Kajakarstwie 2012r., Puchar Świata w Kajakarstwie, Mistrzostwa Polski w Kajakarstwie i Wioślarstwie, Akcja Charytatywna „Gramy z Patrykiem”, festyny.

 

 

 

Z Maciejem Młodzikiem rozmawiały
Małgorzata Majewska i Ewa Bresińska-Krawiec.
Luty 2014 r.