Drukuj
Kategoria: Absolwenci LOMS
Odsłony: 3824

uczennica ZSMS w latach 1999-2003
dyscyplina: kajakarstwoJak wspominasz naszą szkołę?
Bardzo pozytywnie: miałam dobre relacje z nauczycielami i rówieśnikami, a do tego mogłam uczyć się w liceum nie zaniedbując sportu.

Co dał Tobie sport w życiu?
Dał mi cudowne wspomnienia i przyjaźnie oraz nauczył mnie przede wszystkim dyscypliny, ciężkiej pracy i nie załamywania się z porażki.

Największy sukces sportowy kiedy byłaś uczennicą i ile lat poświęciłaś na uprawianie swojej dyscypliny sportowej? Największy sukces sportowy...
W tym temacie nie mogę niestety pochwalić się żadnym znaczącym medalem, ale dla mnie sukcesem było zajęcie 6 miejsca w Mistrzostwach Polski Juniorów.

Informacje dot. wykształcenia, studiów (lata) ew. ukończonych kursów, etc.
Skończyłam Wydział Nauk o Żywności i Żywieniu Człowieka na Uniwersytecie Przyrodniczym w Poznaniu jako mgr inż. Technolog żywności w 2008r. Studia Podyplomowe na Uniwersytecie Przyrodniczym z tytułem Asystenta Systemów Zarządzania Jakością oraz Auditora Wewnętrznego Systemów Zarządzania Jakością i HACCP.

Czym aktualnie się zajmujesz?
Jestem Coach’em i menagerem w Ergo Pro Sp. z o.o.
Technologiem żywności w Celiko S.A. oraz Starszym laborantem w Kompanii Piwowarskiej S.A.

Największy sukces w pracy zawodowej...
Wygranie konkursu wewnątrz zakładowego w Kompani Pomysłów (w Kompanii Piwowarskiej) za wdrożenie ocen PPQA na liniach rozlewniczych poprzez opracowanie koncepcji i planu realizacji, szkolenia z zakresu PPQA oraz kalibrację ocen PPQA dla Mistrzów i Operatorów. W Celiko – wymyślenie batona FRUPP; stworzenie i opracowanie jego receptury oraz wdrożenie go do produkcji przez przystosowanie linii produkcyjnej.

Życiowe motto:
"Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło”, „Nie przejmuj się porażką. Przejmuj się szansami, które tracisz kiedy nie próbujesz”.

 

 

Z Weroniką Krug (Nowak) rozmawiały

Małgorzata Majewska i Ewa Bresińska-Krawiec.

Luty 2014 r.