Głównej zawartości

Komunikat alertu

Serwis zsms.poznan.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.

W naszej szkole w roku szkolnym 2016/2017 na 640 uczniów 640 kilka razy w tygodniu poświęca swój wolny czas na trening jednej z 32 wymienionych niżej dyscyplin sportowych.

  • boks (3)

    • Iwanicka Patrycja 1A,
    • Kasprzak Jakub 3A,
    • Kocłajda Krystian 1A,
  • gimnastyka artystyczna (4)

    • Gierach Natalia 1EG,
    • Kocjan Maja 1EG,
    • Kozłowska Julia 1EG,
    • Treumann Aleksandra 3A,
  • hokej na lodzie (8)

    • Dybizbański Filip 1EG,
    • Hajkowicz Witold 3CG,
    • Kapela Norbert 1S4,
    • Matusewicz Maciej 1S4,
    • Schramm Iga 2CG,
    • Schramm Iwo 2S4,
    • Szymczak Roksana 1S4,
    • Toboła Adrian 1EG,
  • hokej na trawie (30)

    • Bembenek Tomasz 1S4,
    • Chodakowska Patrycja 2S4,
    • Chumeńczuk Jakub 1S4,
    • Eichhorst Grzegorz 1S4,
    • Głowacki Mikołaj 2S4,
    • Hyla Jowita 2S4,
    • Jakubowski Mikołaj 3S4,
    • Kania Wiktor 2S4,
    • Karulak Dominik 3S4,
    • Kasprzyk Wojciech 2S4,
    • Kitkowski Marcin 3S4,
    • Kloza Łukasz 2S4,
    • Koperski Maksymilian 2S4,
    • Kosmaczewski Kacper 3S4,
    • Lange Michał 1S4,
    • Lewińska Natalia 2S4,
    • Lipka Anna 1S4,
    • Lisowska Karolina 1S4,
    • Michałowicz Roxana 2S4,
    • Nowacka Dagmara 3S4,
    • Pilaczyński Szymon 1S4,
    • Podlawska Aleksandra 2S4,
    • Sęk Patrycja 1S4,
    • Suszyńska Natasza 3S4,
    • Szewerda Aleksander 3S4,
    • Tatarczuk Sandra 1S4,
    • Wiśniewska Natalia 1S4,
    • Wróblewska Oliwia 3S4,
    • Zalewska Aleksandra 1S4,
    • Żywocka Kornelia 1S4,
  • Jiu-Jitsu (2)

    • Grześkowiak Kamil 1A,
    • Jóźwiak Sara 3A,
  • judo (2)

    • Giembicki Jarosław 1EG,
    • Janicka Oliwia 2AG,
  • kajakarstwo (113)

    • Antos Adrianna 1S1,
    • Antos Ewelina 1S1,
    • Bąk Marta 2S1,
    • Białas Tomasz 2S1,
    • Białecka Wiktoria 2BG,
    • Białecki Adrian 3BG,
    • Bober Wojciech 3BG,
    • Bogajczyk Kacper 2BG,
    • Bródka Jakub 3S1,
    • Cebulski Kacper 1BG,
    • Cebulski Marcel 3S1,
    • Cebulski Patryk 1BG,
    • Chaczatrian Artur 2S1,
    • Chłopkowiak Wiktoria 1BG,
    • Cieślewicz Emilia 1BG,
    • Cybula Mateusz 2S1,
    • Cyrulewska Klaudia 3S1,
    • Czubała Sandra 1BG,
    • Dągielska Martyna 1BG,
    • Dobrowolska Jadwiga 1BG,
    • Dratwa Kacper 3BG,
    • Dutkiewicz Nikodem 1BG,
    • Dziurla Dawid 2S1,
    • Fechner Luiza 1BG,
    • Gajewski Piotr 2S1,
    • Garczyński Szymon 1S1,
    • Garstkiewicz Maksymilian 3BG,
    • Gawlik Natalia 2S1,
    • Glaeser Aleksandra 1BG,
    • Górniak Halina 1BG,
    • Graniczna Aleksandra 2S1,
    • Grzelkiewicz Paulina 2S1,
    • Hałas Bartosz 2BG,
    • Hałas Zuzanna 2BG,
    • Heneczkowska Joanna 3S1,
    • Herodowicz Agata 2S1,
    • Hopcia Dawid 2S1,
    • Hołysz Patrycja 3CG,
    • Jakubowski Bartosz 2BG,
    • Jakubowski Marcin 1S1,
    • Janczak Tomasz 1BG,
    • Janiszewski Tomasz 1BG,
    • Janyga Adam 2BG,
    • Janyga Julia 1BG,
    • Jóźwiak Mateusz 1BG,
    • Kajdanek Jarosław 1BG,
    • Kanak Patryk 3BG,
    • Karasiewicz Dawid 3BG,
    • Kasprzyk Martyna 2BG,
    • Klatt Martyna 2S1,
    • Klemczak Oliwia 1BG,
    • Klonowski Bartosz 1BG,
    • Klonowski Szymon 2BG,
    • Kotewicz Filip 3BG,
    • Kozio Dawid 2BG,
    • Kozłowska Maja 3S1,
    • Kołodziej Szymon 2S1,
    • Krupecki Bartosz 3S1,
    • Kudła Jan 1BG,
    • Langner Patrycja 3BG,
    • Ludwiczak Grzegorz 1S1,
    • Majchrzak Maksym 2S1,
    • Majewski Nikodem 1BG,
    • Masłowski Bartosz 2BG,
    • Michalik Michał 3BG,
    • Michalski Jakub 3S1,
    • Mielcarek Kajetan 3BG,
    • Mińko Róża 1BG,
    • Miśnik Michał 1BG,
    • Nietupski Maksymilian 1BG,
    • Nowacki Patryk 1S1,
    • Nowaczyk Filip 2S1,
    • Nowakowski Robert 3S1,
    • Nowakowski Szymon 1S1,
    • Nowicki Jakub 1BG,
    • Olszewski Hubert 1S1,
    • Piechocki Jakub 1BG,
    • Pietrzak Kamil 1BG,
    • Piotrowicz Patryk 2S1,
    • Popielski Sebastian 3BG,
    • Przybylski Aleksander 2BG,
    • Puk Aleksandra 3BG,
    • Ratajczak Maciej 1S1,
    • Rutkiewicz Jakub 3BG,
    • Rzepczyński Dominik 2S1,
    • Sideł Grzegorz 1S1,
    • Sobczak Jakub 2BG,
    • Sowa Mateusz 2S1,
    • Sowa Milena 3BG,
    • Sołecka Wiktoria 3BG,
    • Strugała Cezary 2S1,
    • Szczepaniak Szymon 2BG,
    • Szerszeniewski Alan 3S1,
    • Szmagaj Kacper 1BG,
    • Sznajder Maria 3S1,
    • Szprejda Oskar 3BG,
    • Szuba Mateusz 3BG,
    • Szymańska Weronika 2S1,
    • Tomidajewicz Emilia 2BG,
    • Tomyślak Kamil 3S1,
    • Tonder Kamil 2S1,
    • Tracz Wojciech 2S1,
    • Troszczyński Marcin 2BG,
    • Tutaj Marta 2BG,
    • Wiśniewski Alan 3S1,
    • Wojciechowska Natalia 2BG,
    • Wrzesiński Jarosław 3BG,
    • Wyrwas Kamil 3S1,
    • Ziemkowski Jan 2S1,
    • Ziółkowski Mateusz 3BG,
    • Ziółkowski Miłosz 3BG,
    • Zwiernik Nicolle 1BG,
    • Łakomy Kacper 1BG,
  • karate (1)

    • Wałęsa Oskar 3A,
  • kick-boxing (3)

    • Gembiak Patrycja 2S4,
    • Kurek Maciej 3S4,
    • Laskowska Gabriela 2S2,
  • kolarstwo (1)

    • Sieradzki Adam 1A,
  • kolarstwo szosowe (2)

    • Mendeleew-Pilecki Maksymilian 3CG,
    • Pietryk Damian 2CG,
  • koszykówka (75)

    • Burzyński Igor 2AG,
    • Byczyk Natalia 2AG,
    • Czermak Gabriela 1AG,
    • Czermak Oliwia 1S4,
    • Drozdowski Filip 1S3,
    • Dworek Agata 1AG,
    • Dłubała Sandra 2AG,
    • Gasiuk Adrianna 3AG,
    • Giżyńska Karolina 3AG,
    • Giżyński Jarosław 2S2,
    • Grobelniak Gabriela 2AG,
    • Gryzińska Nicole 1AG,
    • Haberko Aleksandra 2AG,
    • Hantys Paulina 2AG,
    • Ilnicki Jan 2S2,
    • Jójka Weronika 3AG,
    • Jóźwiak Alicja 2S3,
    • Jóźwiak Kamila 1AG,
    • Kaczmarczyk Zuzanna 3AG,
    • Kamasa Przemysław 1AG,
    • Kamińska Karolina 1AG,
    • Kędziora Katarzyna 3AG,
    • Kijanka Aniela 1AG,
    • Klaus Krystian 3CG,
    • Konieczny Jakub 1AG,
    • Kowalewska Magdalena 1S4,
    • Kowalska Klaudia 2AG,
    • Kozina Tymoteusz 1AG,
    • Kołodziej Sandra 2AG,
    • Krajewska Weronika 1AG,
    • Krajewska Zuzanna 3A,
    • Krajewski Adam 2S2,
    • Krajewski Andrzej 1S3,
    • Królikowski Nikodem 2AG,
    • Kujawa Julia 1AG,
    • Kurpisz Mikołaj 3S3,
    • Laube Karolina 2AG,
    • Leszczyński Maciej 2S2,
    • Lewandowski Aleksander 1S3,
    • Lewandowski Marek 3S3,
    • Makowska Małgorzata 2AG,
    • Malinowska Zuzanna 1AG,
    • Marczenko Sławomir 1S3,
    • Masłowska Karolina 2S3,
    • Masłowska Marta 1AG,
    • Michalik Julia 3AG,
    • Misiak Wiktoria 1AG,
    • Nowak Witold 3S3,
    • Nowicka Zuzanna 1AG,
    • Olejnik Patrycja 2S3,
    • Owczarzak Olga 2AG,
    • Pilichowska Paulina 2S3,
    • Piotrowska Wiktoria 1AG,
    • Policha Martyna 3S3,
    • Rembalska Paulina 3S3,
    • Rybakowski Michał 3S3,
    • Sauter Filip 2S2,
    • Sendys Aleksandra 1S4,
    • Sikorska Weronika 3AG,
    • Ślusarczyk Dominika 3AG,
    • Sobiech Szymon 2AG,
    • Stachowska Jagoda 3AG,
    • Strzelczyk Wiktoria 2S3,
    • Szafraniak Mikołaj 3S3,
    • Szofer Daniel 3CG,
    • Szubiński Patryk 1AG,
    • Szymańska Natalia 1AG,
    • Walkowiak Zuzanna 2AG,
    • Waraczyński Maciej 3S3,
    • Wartecka Barbara 1AG,
    • Wartecka Zofia 1AG,
    • Waszczyk Oskar 3S3,
    • Wieczorek Jagoda 1AG,
    • Wójcik Ada 2AG,
    • Woroniecki Marcin 1S3,
  • lekkoatletyka (8)

    • Buksa Łukasz 3S4,
    • Głowicki Szymon 3A,
    • Jarzyńska Julia 3A,
    • Lehmann Sebastian 1A,
    • Palacz Kinga 1A,
    • Podraza Kamila 3A,
    • Tracz Jakub 3BG,
    • Yokokura Mairi 3S2,
  • MMA (1)

    • Borzykowski Patryk 3S4,
  • piłka nożna (189)

    • Adamski Sebastian 2A,
    • Alankiewicz Hubert 3CG,
    • Alankiewicz Maciej 1A,
    • Apolinarski Jakub 2A,
    • Asani Antonio 2DG,
    • Bartnik Igor 2CG,
    • Beczkiewicz Filip 1DG,
    • Bednarz Dawid 2CG,
    • Bienert Kacper 2A,
    • Biskup Maria 3A,
    • Borowski Paweł 1DG,
    • Brylewski Daniel 2A,
    • Buksakowski Oskar 1DG,
    • Byttner Alex 2CG,
    • Ceglewski Tomasz 1S5,
    • Chodkiewicz Michał 1S5,
    • Chojnacki Kacper 2S4,
    • Chopcia Adrian 3S4,
    • Chraplak Jacek 1S5,
    • Ciężki Mateusz 3S5,
    • Czudzińska Laura 3A,
    • Danielak Kamil 3S5,
    • Dembiński Dariusz 2A,
    • Dewicka Dominika 3A,
    • Dojcz Wojciech 2A,
    • Dorsz Mikołaj 2DG,
    • Draszczyk Jakub 2S5,
    • Drywa Oskar 2DG,
    • Duda Jakub 2CG,
    • Dudziak Radosław 2DG,
    • Dybizbański Dawid 3S5,
    • Dziergas Kaja 1A,
    • Fabiś Damian 1S5,
    • Fiborek Filip 1S5,
    • Fiedler Feliks 1DG,
    • Figlarek Stanisław 3CG,
    • Filipiak Bartosz 2S5,
    • Filipiak Zuzanna 3A,
    • Frątczak Wiktor 1DG,
    • Gadomski Kordian 1DG,
    • Garstka Tobiasz 2A,
    • Gawronek Bartosz 1DG,
    • Gilewicz Kacper 1EG,
    • Goncerzewicz Hubert 1S5,
    • Górniak Wiktor 2DG,
    • Grabarkiewicz Bartosz 2DG,
    • Gronek Patryk 3S5,
    • Grzonka Daniel 2DG,
    • Grzybek Kuba 1DG,
    • Gumny Robert 3S5,
    • Gutowski Dawid 3S5,
    • Gwit Jakub 3S5,
    • Głuchowski Jan 1S5,
    • Hanzewniak Mikołaj 1EG,
    • Herkt Sebastian 1A,
    • Hoch Mateusz 2DG,
    • Horosiewicz Jakub 2CG,
    • Idziak Wiktor 1DG,
    • Janczewski Maurycy 1EG,
    • Jaskólski Kacper 1EG,
    • Joppek Dominika 1A,
    • Jóźwiak Kamil 3S5,
    • Juskowiak Filip 1EG,
    • Juskowiak Konrad 2A,
    • Juszczak Norbert 2S5,
    • Kaczmarek Bartosz 2CG,
    • Kaczmarek Kamil 1EG,
    • Kalupa Bartosz 3S5,
    • Kamiński Marek 3S5,
    • Kapturzak Mateusz 1EG,
    • Kaseja Dawid 1EG,
    • Kaźmierczak Karol 2S5,
    • Kizielewicz Aleksy 2S5,
    • Klimas Marcin 1DG,
    • Kokot Mateusz 2CG,
    • Koperski Adam 2DG,
    • Kostrzyński Konrad 3S4,
    • Kowalski Adam 1S4,
    • Kowalski Piotr 2CG,
    • Kołodziej Kamil 1S5,
    • Kołodziejski Marcin 2A,
    • Krajewski Sebastian 1EG,
    • Krawczyk Eryk 2S5,
    • Krawczyk Patryk 2A,
    • Król Wiktor 1DG,
    • Kłosiński Dawid 2DG,
    • Libera Mikołaj 2DG,
    • Ligocki Wiktor 2DG,
    • Linka Marcel 2S5,
    • Loewenau Aleksander 2S4,
    • Maciejewski Kacper 1DG,
    • Maciejewski Łukasz 1S5,
    • Majchrzak Sebastian 2A,
    • Maluśki Mateusz 2DG,
    • Matusiak Kacper 1S5,
    • Matuszak Maciej 1A,
    • Małecka Dorota 2S4,
    • Małecki Wiktor 1S5,
    • Mencel Oskar 1S5,
    • Michalczak Daniel 2CG,
    • Mleczko Miłosz 2S5,
    • Molski Maciej 1A,
    • Moroz Witold 1DG,
    • Muszyński Marcin 2CG,
    • Nowaczek Aleksander 1S5,
    • Nowak Juliusz 1S5,
    • Nowak Mateusz 1S5,
    • Nowak Michał 1S5,
    • Nowakowski Olgierd 2CG,
    • Oblizajek Hubert 3S5,
    • Papaczek Jakub 2CG,
    • Pawlak Kacper 2A,
    • Piekarski Szymon 2S5,
    • Pieńczak Mateusz 1DG,
    • Pikul Jakub 3A,
    • Piwko Patryk 2S4,
    • Podmorański Gabriel 2CG,
    • Potęga Mateusz 3S5,
    • Prange Patryk 2DG,
    • Płóciennik Mateusz 3S5,
    • Rakoniewski Mateusz 2DG,
    • Rakowski Mikołaj 2DG,
    • Rogoziński Filip 1EG,
    • Ruciński Kacper 1S5,
    • Rykiel Bartłomiej 3S4,
    • Sawicki Kamil 2S4,
    • Sawlewicz Miłosz 1EG,
    • Schulz Oskar 2A,
    • Sienkiewicz Jakub 1S5,
    • Sikora Dawid 1S5,
    • Silski Aleks 1S5,
    • Sitarz Mikołaj 3S3,
    • Sitek Tomasz 2A,
    • Skrzypczak Eryk 2A,
    • Ślatała Piotr 2CG,
    • Sobisiak Maciej 2S5,
    • Sobkowiak Szymon 2DG,
    • Socha Marcin 3A,
    • Sokołowski Jakub 2A,
    • Staszyński Jakub 1DG,
    • Stefański Michał 2DG,
    • Strojek Maksymilian 3S5,
    • Stróżyk Kasper 2S5,
    • Świątek Bartosz 2DG,
    • Świderski Erwin 1S4,
    • Szaroleta Marcin 2DG,
    • Szczęsny Szymon 1S5,
    • Szelejewski Aleksander 1A,
    • Szewczak Tobiasz 1S4,
    • Szmyt Kajetan 2DG,
    • Szpilewski Kacper 2DG,
    • Szulczyński Adrian 2S4,
    • Szwak Maksymilian 1S5,
    • Szymocha Mikołaj 2A,
    • Tomaszczak Kacper 2DG,
    • Tomaszewski Tomasz 2S4,
    • Tryba Mateusz 1A,
    • Tyl Aleksandra 3A,
    • Urban Bartłomiej 2CG,
    • Walczyk Kacper 3CG,
    • Walkowiak Michał 1A,
    • Wegnerski Oskar 2A,
    • Wertlewski Jan 1DG,
    • Witkowski Mateusz 3S4,
    • Wojciak Mateusz 1DG,
    • Wojciechowski Adam 2S5,
    • Wojciechowski Mateusz 1DG,
    • Wojciechowski Michał 1DG,
    • Wojnowski Jan 2A,
    • Woltman Maksymilian 2DG,
    • Woroch Dominik 2S5,
    • Wrembel Beniamin 1S5,
    • Wroński Jakub 1DG,
    • Wujec Piotr 1S5,
    • Włodarczyk Rafał 1S5,
    • Zachwyc Marcel 1DG,
    • Zając Dawid 1S5,
    • Zapatka Jakub 2S5,
    • Żerkowski Albert 1DG,
    • Ziarkowski Antoni 1DG,
    • Zjeżdżałka Kamil 1EG,
    • Zmyślony Kacper 2A,
    • Żuławski Marcel 1S5,
    • Zygmanowski Filip 1EG,
    • Zygmunt Julia 1EG,
    • Zygmunt Wiktoria 1EG,
    • Łakomy Patryk 1S5,
    • Ławniczak Aleks 2A,
    • Łuczak Norbert 1DG,
  • piłka ręczna (23)

    • Cywińska Michaelle 3BG,
    • Czerniejewicz Małgorzata 1S1,
    • Geisler Michalina 1S1,
    • Gibasiewicz Wiktoria 1S1,
    • Jackowska Jagna 2S3,
    • Jackowska Julia 2S3,
    • Jędrkowiak Magdalena 1S1,
    • Ksycka Paulina 1S1,
    • Kutnik Aleksandra 2S3,
    • Maciejak Wiktoria 2S3,
    • Matysek Wiktoria 2S3,
    • Ockert Jędrzej 1S4,
    • Ptaszyk Roksana 1S1,
    • Sikora Zofia 1S1,
    • Skowron Eliza 2S3,
    • Świtała Anna 1S1,
    • Szymczak Wiktoria 2S3,
    • Tryboba Sylwia 2S3,
    • Wieman Julia 1S1,
    • Wosińska Laura 2S3,
    • Wosińska Samanta 3BG,
    • Żuraw Róża 1S1,
    • Łączyńska Magdalena 2S3,
  • piłka siatkowa (51)

    • Adamczak Jagoda 1S2,
    • Adamczak Natalia 1S2,
    • Anders Daria 2S2,
    • Andrysiak Weronika 2BG,
    • Ankowska Patrycja 1S2,
    • Baranowska Julia 1CG,
    • Bartczak Gabriela 2BG,
    • Brewka Agnieszka 3S2,
    • Brzóska Angelika 3CG,
    • Cybal Izabela 1S2,
    • Czechowska Adrianna 1CG,
    • Dyzert Paula 3S2,
    • Fabiś Aleksandra 1CG,
    • Furman Eliza 1S2,
    • Gaudyn Dagmara 3S2,
    • Giś Paula 2BG,
    • Glanc Weronika 1CG,
    • Golba Celina 3S2,
    • Górecka Weronika 2BG,
    • Jaroni Aleksandra 3S2,
    • Kandulska Paulina 1S2,
    • Konieczna Marika 1S2,
    • Kostrzewska Natalia 2S2,
    • Kołodziejczyk Marcelina 3CG,
    • Kołodziejczyk Zuzanna 3CG,
    • Kucner Julia 3S2,
    • Latowska Julia 1S2,
    • Lisiewicz Paulina 2S2,
    • Mikołajczak Oliwia 2BG,
    • Nowak Dominika 2BG,
    • Pawlak Weronika 1S2,
    • Pikosz Anna 2S2,
    • Pochyła Julia 1CG,
    • Przybysz Angelika 1CG,
    • Raszewska Roksana 1S2,
    • Schraube Maja 1S2,
    • Sikora Marcin 3S2,
    • Smoleń Marcelina 3S2,
    • Solarczyk Marta 2S2,
    • Stafecka Patrycja 1S2,
    • Starosta Roksana 3S2,
    • Stawska Marta 1S2,
    • Szajek Natalia 1CG,
    • Trocha Julita 1CG,
    • Wachowiak Natalia 1CG,
    • Walczak Zuzanna 1CG,
    • Wardowska Marta 1S2,
    • Warpińska Weronika 1CG,
    • Wira Marta 2S2,
    • Wyderska Wiktoria 3CG,
    • Ziętkiewicz Klaudia 2BG,
  • piłka wodna (1)

    • Buńkiewicz Przemysław 1S2,
  • pływanie (19)

    • Adamska Adrianna 3S2,
    • Bajerlein Olgierd 2CG,
    • Bielewicz Joanna 2S2,
    • Biernacki Kacper 3S2,
    • Błajet Oliwia 1S2,
    • Cegłowski Mateusz 1CG,
    • Dutkiewicz Dominik 2S2,
    • Dyba Jakub 3S2,
    • Felkel Maja 1S2,
    • Gorzelniak Adam 1CG,
    • Jasiewicz Daniel 2S2,
    • Jujeczka Martyna 2S2,
    • Kromolicka Wiktoria 1S2,
    • Makowski Dominik 1CG,
    • Michalak Weronika 1S2,
    • Rożek Oskar 1S2,
    • Śrama Gabriel 2S2,
    • Strzyżewska Weronika 2CG,
    • Słojewski Adam 1S2,
  • pływanie synchroniczne (13)

    • Grabowska Wiktoria 3S2,
    • Kubiak Dominika 1CG,
    • Leja Nikola 1CG,
    • Marczak Larysa 2CG,
    • Masełkowska Liliana 2CG,
    • Paul-Grzywniak Patrycja 2CG,
    • Paulińska Martyna 1CG,
    • Pietrzak Katarzyna 3CG,
    • Robak Justyna 1CG,
    • Rybicka Barbara 1CG,
    • Sahli Ousini Kamila 1CG,
    • Śniegocka Joanna 2CG,
    • Zadorożna Lena 1CG,
  • pływanie w płetwach (2)

    • Korbanek Piotr 3S2,
    • Krakowiak Waldemar 3S2,
  • rugby (2)

    • Michalak Igor 3S2,
    • Nadworniak Oskar 1A,
  • strzelectwo sportowe (1)

    • Witczak Katarzyna 3S1,
  • szermierka (1)

    • Dombrowska Monika 3S3,
  • taekwondo olimpijskie (2)

    • Echaust Krzysztof 1A,
    • Gąsiorowski Jan 2S5,
  • taniec (24)

    • Boińska Wiktoria 1AG,
    • Dominiak Nikola 1AG,
    • Foryś Zuzanna 2AG,
    • Gajdzińska Katarzyna 1AG,
    • Hauser Zuzanna 2S2,
    • Jakubowska Zuzanna 3AG,
    • Janiak Dawid 3AG,
    • Kajdaniak Patrycja 2S2,
    • Kamińska Alicja 1A,
    • Kolasińska Nicole 2AG,
    • Kłos Wiktoria 1A,
    • Manowska Antonina 2AG,
    • Marcinkowski Jan 1A,
    • Masztalerz Klaudia 3AG,
    • Matuszewska Anna 1AG,
    • Pieda Małgorzata 3AG,
    • Przybysz Maja 2S2,
    • Sadłocha Kamila 3AG,
    • Sikorska Kinga 2S2,
    • Sobańska Paulina 1AG,
    • Stróżyńska Martyna 3AG,
    • Tatarynowicz Gabriela 1AG,
    • Wróblewska Agnieszka 3AG,
    • Żurawlew Julia 3AG,
  • taniec towarzyski (3)

    • Bździel Grzegorz 3AG,
    • Kasprzyk Kacper 1A,
    • Sarnowska Zofia 3AG,
  • tenis ziemny (4)

    • Halaburda Rozalia 1EG,
    • Tadyszak Norbert 3S1,
    • Trocha Paulina 3A,
    • Zimna Antonina 2S2,
  • wioślarstwo (49)

    • Adamczak Patrycja 1S3,
    • Bartłomiejczak Kacper 3AG,
    • Ganska Julianna 3CG,
    • Gawroński Maksymilian 1S3,
    • Góra Bartłomiej 1S3,
    • Gumna Paulina 2CG,
    • Jackowiak Emilian 1S3,
    • Januszewski Adam 2AG,
    • Januszewski Mikołaj 1S3,
    • Kajdanek Sandra 1CG,
    • Kasprzyk Maciej 3CG,
    • Kasztelan Łukasz 3CG,
    • Kokotkiewicz Jakub 2AG,
    • Kościuk Julian 3CG,
    • Krzyżaniak Łukasz 2AG,
    • Kubicki Dawid 3CG,
    • Laskowska Anna 1S3,
    • Lisek Tomasz 1CG,
    • Litka Cezary 2AG,
    • Majewska Wiktoria 1S3,
    • Makowski Kacper 2AG,
    • Maksimowski Cyryl 3S3,
    • Manikowska Aleksandra 2S3,
    • Mayer Anna 2CG,
    • Mikołajczak Szymon 1S3,
    • Mrozek Bartłomiej 2S3,
    • Niedzielski Jakub 1S3,
    • Orwat Paulina 1S3,
    • Pankowski Dawid 1CG,
    • Pieniak Dawid 3S3,
    • Pruczkowska Weronika 2S3,
    • Pusch Emily 1S3,
    • Pusch Victoria 1S3,
    • Ratajczak Maksymilian 2AG,
    • Szczepaniak Julia 3CG,
    • Szczepiński Mateusz 2AG,
    • Szymendera Patryk 3BG,
    • Wachowiak Patryk 1S3,
    • Walkowiak Weronika 1S3,
    • Wanat Przemysław 1S3,
    • Wasiela Julia 3CG,
    • Wieczorek Katarzyna 3CG,
    • Witczak Oskar 1S3,
    • Wojtyś Krzysztof 1S3,
    • Wrońska Zuzanna 3S3,
    • Wyrwas Maciej 1S3,
    • Zakrzewska Zuzanna 3CG,
    • Zandecka Natalia 3CG,
    • Zawada Tomasz 1CG,
  • wspinaczka halowa (1)

    • Wojtaszyk Klaudia 3S1,
  • zapasy (1)

    • Adaszek Ada 1A,
  • łucznictwo (1)

    • Janowicz Łukasz 3S3,