Głównej zawartości

Komunikat alertu

Serwis zsms.poznan.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.

Z wszystkimi nauczycielami i trenerami LOMS można kontaktować się poprzez dziennik elektroniczny.

 

Dyżury nauczycieli:

 

nazwisko i imię
NAUCZYCIELA
KOD dzień tygodnia od godziny
– do godziny
uwagi
Bajerlein Dagmara DB piątek 14:25 - 15:15 PN
Buzalski Grzegorz GB poniedziałek 14:30 - 15:15 PN
Chade Patrycja PC środa 15:15 - 16:00 sala 109
Cholewczyński Wiesław WC środa 13:20 - 14:00 SG
Czamański Bartosz CB wtorek 15:15 - 16:00 sala 104
Dziamski Witold DW piątek 15:15 - 16:00  
Dziuda Wojciech WD wtorek 16:05 - 17:00  
Haraj Iwona IH poniedziałek 15:20 - 16:06 PN / sala 2
Janowicz Anna AJ poniedziałek 15:15 - 16:00 sala 204
Jeneralczyk-Zielonka Hanna HJ środa 16:10 - 17:00 sala 3
Kalota Joanna KJ środa 15:15 - 16:05 PN
Kondracikowska Ewa EK wtorek 15:15 - 16:05 sala 102
Kuna Edyta KE poniedziałek 15:15 - 16:05 sala 9
Leśniak Anna AL środa 16:05 - 16:50 sala 207
Litkowski Krzysztof LK poniedziałek 15:15 - 16:00 sala 01
Łukaszewski Piotr PL poniedziałek 13:20 - 14:15 SG
Madalińska Elżbieta ME czwartek 14:25 - 15:15 sala 101
Majewska Małgorzata MM wtorek 14:25 - 15:15 sala 10
Marczyńska Sławomira SM poniedziałek 15:15 - 16:00 sala 114
Matczak Lidia LO poniedziałek 15:15 - 16:05 sala 111
Mencel Ewa EM czwartek 15:15 - 16:25 sala 108
Mierzwicka-Dziuda Anna AD środa 14:25 - 15:15 sala 102A
Milarska Jolanta MJ czwartek 14:25 - 15:15 sala 201
Milke Katarzyna MK poniedziałek 14:25 - 15:15 sala 203
Mocydlarz Elżbieta MO środa 14:25 - 15:15 PN
Opielewicz Julia JO piątek 14:30 - 15:30  
Prokop Adrianna PA wtorek 15:20 - 16:05 sala 11
Paraniak Marta PM czwartek 14:25 - 15:15 PN
Sadowski Michał SA wtorek 15:20 - 16:05 sala 116
Schmidt-Fic Anna AS piątek 15:15 - 16:00 PN
Skoczeń-Wiśniewska Joanna SJ wtorek 14:25 - 15:15 sala 209
Stefaniak Maria MS środa 15:15 - 16:15 sala 104
Strzałba Bogusława BS czwartek 15:15 - 16:05 sala 1
Szmyt Lidia LS środa 15:15 - 16:00  
Trafna-Gorbacz Karolina KT wtorek 14:30 - 15:15  
Trzaskowska Małgorzata MT czwartek 15:15 - 16:00 sala 103
Waloszczyk Iwona IK środa 14:30 - 15:15 PN
Wieczorek Krystyna KW środa 15:15 - 16:00 sala 206
Wielechowska Aneta AW wtorek 15:15 - 16:00 sala 202
Wojciechowska Marzena MW wtorek 16:15 - 17:00 sala 112

 

 

PSYCHOLOG SZKOLNY
Anna Marcinkowska

Poniedziałek: 10:00 - 16:00
Wtorek: 8:00 - 13:00
Środa: 10:00 - 16:00
Czwartek: 8:00 - 14:00

 

PEDAGOG SZKOLNY
Daria Orłowska

Poniedziałek: 9:00 - 16:00
Wtorek: 13:00 - 15:00
Środa: 8:30 - 15:10
Czwartek: 8:30 - 13:00
Piątek: 9:00 - 12:00

 

wicedyrektor
Krystyna Menesiak
(segment administracyjny)

Poniedziałek: 12:30 - 16:55
Wtorek: 12:30 - 16:55
Środa: 12:30 - 16:55
Czwartek: 12:30 - 16:55
Piątek: 12:30 - 15:15

 

wicedyrektor
Beata Rusinek
(segment administracyjny)

Poniedziałek: 7:10 - 10:35
Wtorek: 7:10 - 13:20
Środa: 7:10 - 14:25
Czwartek: 7:10 - 13:20 / wymiennie 7:10 - 10:35
Piątek: wymiennie 7:10 - 12:30

 

wicedyrektor
Daromiła Urbaniak
(segment administracyjny)

Poniedziałek: 9:50 - 13:20
Wtorek: 9:50 - 13:20
Środa: 7:10 - 10:35 / wymienne 7:10 - 13:20
Czwartek: 7:10 - 13:20
Piątek: wymiennie 7:10 - 12:30

 

kierownik internatu
Jarosław Echaust
Internat LOMS, ul. Orzechowa 2A

Czwartek: 12:00 - 14:00, 21:00 - 22:00