Drukuj
Odsłony: 29276
kod Nazwisko i Imię funkcja / przedmiot w roku szkolnym 2019/2020
WB Bernaciak Władysław informatyka
GB Buzalski Grzegorz j. polski
PC Chade Patrycja wicedyrektor szkoły, wychowawca klasy 3s3, j. polski
CB Czamański Bartosz muzyka, wiedza o kulturze
DW Dziamski Witold wychowawca klasy 3a, matematyka
WD Dziuda Wojciech j. polski
JE Echaust Jarosław wychowawca klasy 1g4, matematyka
GA Garstkiewicz Michał wychowanie fizyczne
TA Gromkowska-Tyborska Agnieszka j. angielski, wychowawca 1g2
AJ Janowicz Anna wychowawca klasy 1g5, historia, wos, his, wychowawca w internacie
HJ Jeneralczyk-Zielonka Hanna wychowawca klasy 1p5, geografia
JA Jędrzejak Angelika wychowawca klasy 1p3, j. polski
PJ Karwik Cecylia wychowawca klasy 1p1, podstawy przedsiębiorczości
EK Kondracikowska Ewa wychowawca klasy 1g3, j. angielski
KE Kuna Edyta wychowawca klasy 2s4, j. angielski, j. hiszpański
KW Kwaśniewska Elżbieta wychowanie fizyczne
LK Litkowski Krzysztof wychowawca klasy 3s4, j. niemiecki, wychowawca w internacie
PL Łukaszewski Piotr wychowanie fizyczne
ME Madalińska Elżbieta wychowawca klasy 2s6, j. polski
MM Majewska Małgorzata wychowawca klasy 1g6, j. angielski
RM Majewska Renata wychowawca klasy 1ap, matematyka
DM Majówka Danuta edukacja dla bezpieczeństwa, j. rosyjski, bibliotekarz
SM Marczyńska Sławomira wychowawca klasy 3s1, j. niemiecki, wos
MT Markowski Andrzej fizyka
LO Matczak Lidia wychowawca klasy 2s3, j. niemiecki
AG Matuszak Agnieszka wychowawca klasy 2s2, j. angielski
EM Mencel Ewa wychowawca klasy 2a, j. angielski
AM Mierzwicka-Dziuda Anna wychowawca klasy 3s2, j. angielski
MJ Milarska Jolanta wicedyrektor szkoły, j. polski
MK Milke Katarzyna urlopowana
MO Mocydlarz Elżbieta wychowawca klasy 1p2, matematyka
IM Musielak-Bernaciak Iwona informatyka
MN Nowacki Marcin geografia, wychowawca w internacie
NB Nowak Bogusława wychowawca klasy 2s1, biologia
PJ Peczyńska Joanna wychowawca klasy 1p4, biologia
PP Pilarski Piotr wychowanie fizyczne
PO Polichnowska Paulina wychowawca klasy 1p1, geografia
PA Prokop Adriana wychowawca klasy 1p6, historia, wos, his
BR Rusinek Beata dyrektor szkoły, matematyka
SA Sadowski Michał wychowawca klasy 2s7, j. niemiecki, edukacja dla bezpieczeństwa
AS Schmidt-Fic Anna wychowawca klasy 1bp, matematyka
SJ Skoczeń-Wiśniewska Joanna wicedyrektor szkoły, wychowawca klasy 3s6, matematyka
MS Stefaniak Maria wychowawca klasy 3s5, j. polski
AW Wielechowska Aneta wychowawca klasy 2s5, chemia, matematyka
MW Wojciechowska Marzena wychowawca klasy 1ag, j. polski
     
     
     

oraz


  Marcinkowska Anna psycholog szkolny
  Orłowska Daria pedagog szkolny
 
     
 AB Białkowska-Goryńska Aneta wychowawca w internacie
 KG Graf Katarzyna wychowawca w internacie
 Gr Gruchot Alicja wychowawca w internacie
 Kz Kołodziej Krzysztof wychowawca w internacie
 Ol Olejniczak Marzena wychowawca w internacie
 JO Opielewicz Julia kierownik internatu
 GP Pacharzyński Grzegorz wychowawca w internacie
 LR Różewicka Lidia wychowawca w internacie
 RT Trzcińska Regina wychowawca w internacie
 
     
MT Trzaskowska Małgorzata urlopowany nauczyciel fizyki
PM Paraniak Marta urlopowany nauczyciel j. niemieckiego
KT Trafna-Gorbacz Karolina urlopowany nauczyciel geografii
IH Haraj Iwona urlopowany nauczyciel biologii
AL Leśniak Anna urlopowany nauczyciel informatyki i matematyki
  Górski Michał urlopowany wychowawca w internacie
 
 AD Adrian Jacek trener (hokej na trawie)
 EB Bresińska-Krawiec Ewa trener (kajakarstwo)
 MB Brodziński Maciej trener (koszykówka)
 KD Dobrowolski Krzysztof trener
 DG Gluza Dawid trener (kajakarstwo)
 MH Habiera Małgorzata trener (pływanie synchroniczne)
 JH Heneczkowski Jacek trener (kajakarstwo)
 HO Hoffmann Maciej trener (wioślarstwo)
 IJ Jabłońska Iwona trener (koszykówka)
 WJ  Janicki Wojciech trener
 KJ Januszewska Karolina trener (siatkówka)
 KK Kaczała Krzysztof trener (pływanie)
 BK Kamola Błażej trener (wioślarstwo)
 KA Kaznowski Michał trener (pływanie)
 DK Kęcel Damian trener
 AC Koperska Alicja trener (hokej na trawie)
 TK Kryk Tomasz trener (kajakarstwo)
 KU Kurek Maciej trener (wioślarstwo)
 KW Kwaśniewska Elżbieta trener (pływanie synchroniczne)
 ŁM Maćkowiak Łukasz trener (piłka nożna)
 BM Majchrzak Bartosz trener (piłka nożna)
 ML Malanowski Ernest trener (siatkówka)
 RN Nojgebauer Rafał trener (hokej na trawie)
 AO Olszewski Andrzej trener (pływanie)
 PP Pilarski Piotr trener (kajakarstwo)
 TS Semmler Tomasz trener (koszykówka)
 BS Sikorski Bartosz trener (koszykówka)
 PS Szurek Przemysław trener (koszykówka)
 SZ Szymański Michał trener (pływanie)
 AT Treumann Anna trener
 TU Tuszyński Marek trener (piłka siatkowa)
 WI Wieczorek Małgorzata trener (taniec)
 WN Winiecki Marcin trener (piłka nożna.)
 PW Wojciechowski Piotr trener (kajakarstwo)
 WR Wróbel Marcin trener (piłka nożna)
 WY Wybieralski Andrzej trener (hokej na trawie)
 WS Wyszkowski Maciej trener (kajakarstwo)