Głównej zawartości

Komunikat alertu

Serwis zsms.poznan.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.

kod Nazwisko i Imię funkcja / przedmiot w roku szkolnym 2016/2017
EA Andrzejewska Ewa dyrektor szkoły
DB Bajerlein Dagmara j. angielski
GB Buzalski Grzegorz j. polski
PC Chade Patrycja j. polski
WC Wiesław Cholewczyński wychowanie fizyczne
CA Czamański Bartosz historia i muzyka
DW Dziamski Witold matematyka
WD Dziuda Wojciech j. polski
JE Echaust Jarosław kierownik internatu, matematyka
IH Haraj Iwona biologia
AJ Janowicz Anna historia, WOS
HJ Jeneralczyk-Zielonka Hanna geografia, przyroda
KJ Kalota Joanna biologia, plastyka
EK Kondracikowska Ewa j. angielski
KE Kuna Edyta j. angielski
AL Leśniak Anna informatyka, zajęcia techniczne
LK Litkowski Krzysztof j. niemiecki
PL Łukaszewski Piotr wychowanie fizyczne
ME Madalińska Elżbieta j. polski
MM Majewska Małgorzata j. angielski
DM Majówka Danuta edukacja dla bezpieczeństwa, j. rosyjski, bibliotekarz
SM Marczyńska Sławomira j. niemiecki, WOS
LO Matczak Lidia j. niemiecki
EM Mencel Ewa j. angielski
KM Menesiak Krystyna wicedyrektor szkoły, wychowanie do życia w rodzinie
MJ Milarska Jolanta j. polski
MO Mocydlarz Elżbieta matematyka
JO Opielewicz Julia podstawy przedsiębiorczości, wychowawca w internacie
PA Prokop Adriana historia, WOS
BR Rusinek Beata wicedyrektor szkoły, matematyka
PM Paraniak Marta j. niemiecki
SA Sadowski Michał j. niemiecki
AS Schmidt-Fic Anna matematyka
SJ Skoczeń-Wiśniewska Joanna matematyka
BS Strzałba Bogusława biologia
LS Szmyt Lidia religia
KT Trafna-Gorbacz Karolina geografia
MT Trzaskowska Małgorzata fizyka
DU Urbaniak Daromiła wicedyrektor szkoły, chemia
IK Waloszczyk Iwona religia
AW Wielechowska Aneta chemia, matematyka
MW Wojciechowska Marzena j. polski, zajęcia artystyczne

oraz


  Marcinkowska Anna psycholog szkolny
  Orłowska Daria pedagog szkolny
 
  Andrzejewski Patryk wychowawca w internacie
  Białkowska-Goryńska Aneta wychowawca w internacie
  Bielawska Katarzyna wychowawca w internacie
  Górski Michał wychowawca w internacie
  Graf Katarzyna wychowawca w internacie
  Marcinkowska Anna wychowawca w internacie, bibliotekarz
  Pacharzyński Grzegorz wychowawca w internacie
  Różewicka Lidia wychowawca w internacie
  Wojtan Gabriela wychowawca w internacie
 
     
  Górna Marta urlopowany nauczyciel j. niemieckiego
 
  Adrian Jacek trener (hokej na trawie)
  Binarsch Dagmara trener (piłka ręczna)
  Bresińska-Krawiec Ewa trener (kajakarstwo)
  Brodziński Maciej trener (koszykówka)
  Gluza Dawid trener (kajakarstwo)
  Habiera Małgorzata trener (pływanie synchroniczne) - urlop
  Heneczkowski Jacek trener (kajakarstwo)
  Hoffmann Maciej trener (wioślarstwo)
  Jabłońska Iwona trener (koszykówka)
  Jabłoński Andrzej trener (koszykówka) - urlop
  Januszewska Karolina trener (siatkówka)
  Kaczała Krzysztof trener (pływanie)
  Kamola Błażej trener (wioślarstwo)
  Kaznowski Michał trener (pływanie)
  Kołodziej Krzysztof trener (piłka nożna)
  Kryk Tomasz trener (kajakarstwo)
  Kwaśniewska Elżbieta trener (pływanie synchroniczne)
  Majchrzak Bartosz trener (piłka nożna)
  Malanowski Ernest trener (siatkówka)
  Oborski Ryszard trener (kajakarstwo)
  Olszewski Andrzej trener (pływanie)
  Pilarski Piotr trener (kajakarstwo)
  Rewers Mirosław trener (wioślarstwo)
  Semmler Tomasz trener (koszykówka)
  Sikorski Bartosz trener (koszykówka)
  Siwecki Łukasz trener (piłka nożna)
  Szurek Przemysław trener (koszykówka)
  Szymański Michał trener (pływanie)
  Tuszyński Marek trener (piłka siatkowa)
  Ulchurski Łukasz trener (koszykówka)
  Wieczorek Małgorzata trener (taniec)
  Winiecki Marcin trener (piłka nożna.)
  Wojciechowski Piotr trener (kajakarstwo)
  Wróbel Marcin trener (piłka nożna)
  Wybieralski Andrzej trener (hokej na trawie)
  Borowski Maciej trener
  Jóźwiak Jacek trener
  Rybarczyk Monika trener (pływanie synchroniczne)
  Kurek Maciej trener
  Szulc Kamil trener
  Wyszkowski Maciej trener (kajakarstwo)