Głównej zawartości

Komunikat alertu

Serwis zsms.poznan.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.

kod Nazwisko i Imię funkcja / przedmiot w roku szkolnym 2019/2020
PB Boryczka Paweł wychowanie fizyczne
PC Chade Patrycja wicedyrektor szkoły, j. polski
CB Czamański Bartosz muzyka, wiedza o kulturze, historia, historia i społeczeństwo
DW Dziamski Witold wychowawca klasy 2ap, matematyka
JE Echaust Jarosław wychowawca klasy 2g4, matematyka
GA Garstkiewicz Michał wychowanie fizyczne
TA Gromkowska-Tyborska Agnieszka wychowawca klasy 2g2, j. angielski
IH Haraj Iwona wychowawca klasy 1W1, biologia
AJ Janowicz Anna wychowawca klasy 2g5, historia, wos, his, wychowawca w internacie
HJ Jeneralczyk-Zielonka Hanna wychowawca klasy 2p5, geografia
JA Jędrzejak Angelika wychowawca klasy 2p3, j. polski
PJ Karwik Cecylia podstawy przedsiębiorczości
EK Kondracikowska Ewa wychowawca klasy 2g3, j. angielski
WP Książkowski Mateusz j. polski
KE Kuna Edyta wychowawca klasy 3s4, j. angielski, j. hiszpański
PK Kusz Piotr wychowawca klasy 1S, geografia
KW Kwaśniewska Elżbieta wychowanie fizyczne
AL Leśniak Anna informatyka, matematyka
LK Litkowski Krzysztof wychowawca klasy 1H, j. niemiecki, wychowawca w internacie
PL Łukaszewski Piotr wychowanie fizyczne
JM Macudziński Jakub biologia
ME Madalińska Elżbieta wychowawca klasy 3s6, j. polski
MM Majewska Małgorzata wychowawca klasy 2g6, j. angielski
RM Majewska Renata wychowawca klasy 3a, matematyka
DM Majówka Danuta edukacja dla bezpieczeństwa, j. rosyjski, bibliotekarz
SM Marczyńska Sławomira wychowawca klasy 1C, j. niemiecki, wos
MT Markowski Andrzej fizyka
LO Matczak Lidia wychowawca klasy 3s3, j. niemiecki
AG Matuszak Agnieszka wychowawca klasy 3s2, j. angielski
EM Mencel Ewa j. angielski
AM Mierzwicka-Dziuda Anna wychowawca klasy 1P, j. angielski
MJ Milarska Jolanta wicedyrektor szkoły, j. polski
MK Milke Katarzyna wychowawca klasy 2g1, historia, historia i społeczeństwo
MO Mocydlarz Elżbieta wychowawca klasy 2p2, matematyka
MN Nowacki Marcin geografia, wychowawca w internacie
NB Nowak Bogusława wychowawca klasy 3s1, biologia
PJ Peczyńska Joanna wychowawca klasy 2p4, biologia
PP Pilarski Piotr wychowanie fizyczne
NP Nowacka Paulina wychowawca klasy 2p1, geografia
PA Prokop Adriana wychowawca klasy 2p6, historia, wos, his
RW Rawecka Anna wychowawca klasy 1W2, matematyka
BR Rusinek Beata dyrektor szkoły, matematyka
SA Sadowski Michał wychowawca klasy 3s7, j. niemiecki, edukacja dla bezpieczeństwa
AS Schmidt-Fic Anna wychowawca klasy 2bp, matematyka
SJ Skoczeń Joanna wicedyrektor szkoły, matematyka
MS Stefaniak Maria wychowawca klasy 1B, j. polski
ST Szlandrowicz Tomasz religia
AW Wielechowska Aneta wychowawca klasy 3s5, chemia, matematyka
MW Wojciechowska Marzena wychowawca klasy 2ag, j. polski
ZW  Zientarski Wiktor  j. angielski
     
     

oraz


  Marcinkowska Anna psycholog szkolny
  Orłowska Daria pedagog szkolny
 
     
 AB Białkowska-Goryńska Aneta wychowawca w internacie
 KG Graf Katarzyna wychowawca w internacie
 Gr Gruchot Alicja wychowawca w internacie
 Kz Kołodziej Krzysztof wychowawca w internacie
 Ol Olejniczak Marzena wychowawca w internacie
 JO Opielewicz Julia kierownik internatu
 GP Pacharzyński Grzegorz wychowawca w internacie
 LR Różewicka Lidia wychowawca w internacie
 RT Trzcińska Regina wychowawca w internacie
 
     
MT Trzaskowska Małgorzata urlopowany nauczyciel fizyki
PM Paraniak Marta urlopowany nauczyciel j. niemieckiego
KT Trafna-Gorbacz Karolina urlopowany nauczyciel geografii
BG Buzalski Grzegorz urlopowany nauczyciel języka polskiego
 
 AD Adrian Jacek trener (hokej na trawie)
 PB Boryczka Paweł trener (piłka nożna)
 EB Bresińska-Krawiec Ewa trener (kajakarstwo)
 MB Brodziński Maciej trener (koszykówka)
 KD Dobrowolski Krzysztof trener (koszykówka)
 DG Gluza Dawid trener (kajakarstwo)
 MH Habiera Małgorzata trener (pływanie synchroniczne)
 JH Heneczkowski Jacek trener (kajakarstwo)
 HO Hoffmann Maciej trener (wioślarstwo)
 IJ Jabłońska Iwona trener (koszykówka)
 WJ  Janicki Wojciech trener (piłka nożna)
 KJ Januszewska Karolina trener (siatkówka)
 KK Kaczała Krzysztof trener (pływanie)
 BK Kamola Błażej trener (wioślarstwo)
 KA Kaznowski Michał trener (pływanie)
 DK Kęcel Damian trener (piłka nożna)
 AC Koperska Alicja trener (hokej na trawie)
 TK Kryk Tomasz trener (kajakarstwo)
 KU Kurek Maciej trener (wioślarstwo)
 KW Kwaśniewska Elżbieta trener (pływanie synchroniczne)
 ŁM Maćkowiak Łukasz trener (piłka nożna)
 BM Majchrzak Bartosz trener (piłka nożna)
 ML Malanowski Ernest trener (siatkówka)
 RN Nojgebauer Rafał trener (hokej na trawie)
 AO Olszewski Andrzej trener (pływanie)
 PP Pilarski Piotr trener (kajakarstwo)
 TS Semmler Aleksandra trener (koszykówka)
 BS Sikorski Bartosz trener (koszykówka)
 PS Szurek Przemysław trener (koszykówka)
 SZ Szymański Michał trener (pływanie)
 AT Treumann Anna trener (gimnastyka artystyczna)
 TU Tuszyński Marek trener (piłka siatkowa)
 WI Wieczorek Małgorzata trener (taniec)
 WN Winiecki Marcin trener (piłka nożna.)
 PW Wojciechowski Piotr trener (kajakarstwo)
 WR Wróbel Marcin trener (piłka nożna)
 WY Wybieralski Andrzej trener (hokej na trawie)
 WS Wyszkowski Maciej trener (kajakarstwo)