Głównej zawartości

Komunikat alertu

Serwis zsms.poznan.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.

Plan pracy szkoły w roku szkolnym 2021/2022

Wrzesień

1. Rozpoczęcie roku szkolnego: 01.09.2021 r.

2. 04.09.2021 r. - "Narodowe czytanie"

3. Wybory Samorządu Szkolnego.

4. 09 - 10.09.2021 r. - Narodowy Dzień Sportu

5. 15.09.2021 r. - Zebrania z Rodzicami godz. 18:00.

5. Szkolna sesja zdjęciowa.

Październik

1. 14.10.2021 r. - Pasowanie na ucznia.

2. Próbny alarm przeciwpożarowy.

Listopad

1. 10.11.2021 r. - Apel z okazji Święta Niepodległości.

Grudzień

1. 08.12. 2021 r. - spotkania z Rodzicami

2. 22.12.2021 r. - Spotkanie opłatkowe młodzieży i pracowników szkoły – jasełka.

3. 23-31.01.2021 r. - Przerwa świąteczna.

Styczeń

1. 04.01.2022 r. - Zebrania z Rodzicami godz. 18:00.

2. Studniówka.

3. 17.01.2022 - 28.01.2022 r. - ferie zimowe

Luty

Marzec

1. Próbny egzamin maturalny.

2. 04.03.2022 r. - Dzień Patrona.

3.  07.03.2022 r. - spotkania z Rodzicami godz. 18:00 - 20:00.

4. Rekolekcje wielkopostne.

Kwiecień

1. 12.04.2022 r. - zebranie z Rodzicami

2. 14 - 19.04.2022 r. - Wielkanocna przerwa świąteczna.

3. 22.04.2022 r. - Dzień Ziemi

4. 28.04.2022 r. - Apel z okazji Święta Konstytucji 3 Maja.

5. 29.04.2022 r. - Zakończenie roku szkolnego dla kl. 3 L.O.

Maj

1. 04-06.05.2022 r. - Matury.

Czerwiec

1. 01.06.2022 r. - Dzień Dziecka - Dzień Sportu.

2. Piknik europejski.

3. 07.06.2022 r. - zebrania z Rodzicami godz. 18:00

3. 24.06.2021 r. - Zakończenie zajęć edukacyjnych.

Lipiec

1. Wydawanie świadectw maturalnych.

 

Przydział obowiązków:

  • Samorząd uczniowski: p. Bartosz Czamański, p. Piotr Kusz, p. Marcin Nowacki
  • Wolontariat: p. Marzena Wojciechowska, p. Daria Orłowska, p. Anna Marcinkowska
  • Gazetka szkolna: p. Sławomira Marczyńska, p. Mateusz Książkowski, p. Anna Leśniak
  • Dyżury nauczycieli: p. Joanna Skoczeń
  • Administrator szkolnej strony internetowej: p. Patrycja Chade
  • Zastępstwa: p. Aneta Wielechowska
  • Plan lekcji, dziennik elektroniczny: p. Beata Rusinek, p. Joanna Skoczeń, p .Patrycja Chade

 

Dni wolne od zajęć dydaktycznych w roku szkolnym 2021/2022:

  • 15.10.2021 r.
  • 02.11.2021 r.
  • 12.11.2021 r.
  • 22.12.2021 - 31.12.2021 r.
  • 07.01.2022 r.
  • 17 - 30.02.2022 r.
  • 14 - 19.04.2022 r.
  • 02.05.2022 r.
  • 4, 5, 6.05.2022 r.
  • 16.06.2022 r.
  • 17.06.2022 r.

Spotkania z rodzicami:

  • 15.09.2021 r. godz. 18:00 - zebranie z rodzicami,
  • 09.11.2021 r. godz. 18:00-20:00 - spotkanie z rodzicami - drzwi otwarte,
  • 08.12.2021 r. godz. 18:00-20:00 - spotkanie z rodzicami - drzwi otwarte,
  • 04.01.2022 r. godz. 18:00 - zebranie z rodzicami,
  • 07.03.2022 r. godz 18:00-20:00 - spotkanie z rodzicami - drzwi otwarte,
  • 12.04.2022 r. godz. 18:00 – 20:00 - zebranie z rodzicami dla klas 3 L.O., dla klas 1 i 2 - spotkanie z rodzicami,
  • 07.06.2022 r. godz. 18:00-20:00 - spotkanie z rodzicami - drzwi otwarte.

 

Zebrania Rady Pedagogicznej:

  • 06.09.2021 r. - zebranie Rady Pedagogicznej - zatwierdzenie planu nadzoru pedagogicznego, szkolenie KRI - godz. 15:30,
  • 05.10.2021 r. - zebranie Rady Pedagogicznej - analiza egzaminów zewnętrznych - godz. 16:30,
  • 19.11.2021 r. - zebranie Rady Pedagogicznej - szkolenie – godz.16:30,
  • 04.01.2022 r. - zebranie Rady Pedagogicznej  - klasyfikacja uczniów - godz. 16:30,
  • 09.02.2022 r. - zebranie Rady Pedagogicznej - analiza I półrocza - godz.16:30,
  • 26.04.2022 r. - zebranie Rady Pedagogicznej – klasyfikacja uczniów klas 3 L.O. – godz. 16:30,
  • 21.06.2022 r. - zebranie Rady Pedagogicznej – klasyfikacja uczniów – godz. 16:30,
  • 28.06.2022 r. - zebranie Rady Pedagogicznej - analitycznej godz. - 10:00,
  • 30.08.2022 r. - zebranie Rady Pedagogicznej - organizacja roku szkolnego 2022/2023 - godz. 10:00.

Koordynatorzy dyscyplin sportowych w LOMS:

- pływanie - Michał Szymański

- kajakarstwo - Jacek Heneczkowski

- hokej na trawie - Andrzej Wybieralski

- wioślarstwo - Błażej Kamola

- siatkówka - Marek Tuszyński

- koszykówka damska - Iwona Jabłońska

- koszykówka męska - Przemysław Szurek

- piłka nożna KS Warta - Damian Kęcel

- piłka nożna Poznańska 13 - Paweł Boryczka

- taniec - Małgorzata Wieczorek