Głównej zawartości

Komunikat alertu

Serwis zsms.poznan.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.

We wtorek (1 października) w świetlicy Internatu Liceum Ogólnokształcącego Mistrzostwa Sportowego odbyło się wieczorne spotkanie z okazji przypadającego w tych dniach Dnia Chłopaka.

Wydarzenie zostało przygotowane przez wychowawców - panie Anetę Goryńską i Katarzynę Graf, a jego poprowadzeniem zajęły się nasze wychowanki: Michelle, Samanta, Ewa, Iga i Malwina. Chłopcy musieli wykonywać szereg zadań, które zostały wybierane im przez koleżanki - wśród nich było wzajemne malowanie paznokci, zaplatanie warkocza czy przewijanie niemowlaka.
Po wykonaniu wylosowanego zadania, każdy otrzymywał drobny upominek. Świetna zabawa zgromadziła w świetlicy liczne grono wychowanków, a niosący się po korytarzach głośny aplauz i śmiech świadczył, że zabawa z okazji Dnia Chłopaka to był strzał
w dziesiątkę. Świadczą o tym także wykonane fotografie.

Marcin Nowacki

GALERIA