Głównej zawartości

Komunikat alertu

Serwis zsms.poznan.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.

   We wtorkowy wieczór (10 września) wychowankowie Internatu zebrali się na świetlicy, aby wziąć udział
w zabawie integracyjnej przygotowanej i animowanej przez wychowawców. 

Szczególnie zaangażowane były panie Aneta Goryńska i Katarzyna Graf. Trwające niemal godzinę wydarzenie przyniosło nie tylko wiele radości, ale przede wszystkim pozwoliło uczniom lepiej zaadaptować się do nowego miejsca oraz koleżanek i kolegów,
z którymi będą spędzali dużą część swojego czasu wolnego w bieżącym roku szkolnym. Przygotowana przez wychowawców integracja pozytywnie wpłynęła na atmosferę w Internacie, jednocześnie umożliwiając wychowankom na lepsze wzajemnie poznawanie siebie.

Marcin Nowacki

coolcool FOTORELACJA coolcool