Głównej zawartości

Komunikat alertu

Serwis zsms.poznan.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.

03 października 2019 roku odbyły się wybory do Młodzieżowej Rady Internatu.

Wychowankowie mogli głosować na jednego spośród wytypowanych wcześniej kandydatów z każdej grupy wychowawczej. Wychowawcy uświadomili wychowankom, jak ważną rolę odgrywa MRI w życiu internatu i jaka odpowiedzialność na nich spoczywa. Od kandydatów oczekiwane jest zaangażowanie w życie internatu oraz godne reprezentowanie naszej placówki. Młodzieżowa Rada Internatu współpracuje z wychowawcami, organizuje życie internatu, rozwiązuje problemy dnia codziennego, uczy ponoszenia odpowiedzialności za organizację i wyniki własnej pracy, przygotowuje młodzież do przyszłej samorządnej działalności.

Wybory przebiegały sprawnie, wychowankowie w sposób tajny wybrali swoich przedstawicieli do MRI, którzy będą reprezentować ich interesy oraz członków poszczególnych sekcji.

Spotkanie poprowadzili: p. Lidia Różewicka i p. Grzegorz Pacharzyński