Głównej zawartości

Komunikat alertu

Serwis zsms.poznan.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.

Miło mi, że na łamach naszej Szkolnej Gazetki mogę powiedzieć kilka słów o sobie. Należę do tych osób, które są najdłużej związane z ZSMS, bo aż 23 lata. W tym czasie w szkole bardzo dużo się zmieniło, począwszy od programów nauczania, przez nową maturę, aż po technologie informatyczne. Niezmienne pozostało to, że Wy trenujecie, a my staramy się jak najlepiej Was w tym wspomagać.

 

DAROMIŁA URBANIAK
Wicedyrektor ds. liceum
nauczyciel chemii

 

Miło mi, że na łamach naszej Szkolnej Gazetki mogę powiedzieć kilka słów o sobie. Należę do tych osób, które są najdłużej związane z ZSMS, bo aż 23 lata. W tym czasie w szkole bardzo dużo się zmieniło, począwszy od programów nauczania, przez nową maturę, aż po technologie informatyczne. Niezmienne pozostało to, że Wy trenujecie, a my staramy się jak najlepiej Was w tym wspomagać.

 

Szkoła mi osobiście bardzo dużo dała, rozbudziła moje uwielbienie dla biegówek, a pierwsze kroki stawiałam kilka lat temu w Szklarskiej Porębie w trakcie obozu dla kajakarzy. Zawsze czuję, że na trasach biegowych w Górach Izerskich jestem na odpowiednim miejscu. Rozumiem wtedy najlepiej, że aktywność fizyczna jest bardzo ważna. Letnie, wolne chwile chętnie dzielę między mój ogród i wyprawy w góry, a ostatnio także spływy kajakowe.

 

Oprócz zawodowych zainteresowań, najbliższa dla mnie w codziennym życiu jest dobra książka. Często bywam więc w bibliotece publicznej, właśnie wczoraj wypożyczyłam książkę tegorocznej noblistki Alice Munro. Moim ulubionym pisarzem jest Japończyk Haruki Murakami, który także proponowany był do Nagrody Nobla.

 

Cieszę się, że mamy szanse wspólnie uczyć się w tej wyjątkowej szkole.

 

Daromiła Urbaniak

 

 

Artykuł pochodzi z gazetki szkolnej "ZSMS News" Nr 2/11.2013 r.

 

Wersja oryginalna:

Autoprezentacja pani wicedyrektor Daromiły Urbaniak