Głównej zawartości

Komunikat alertu

Serwis zsms.poznan.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.

Witamy! Przedstawiamy Wam pierwszy numer gazetki ZSMS News. To szkolne pisemko będzie o Was, drodzy uczniowie, i dla Was. Chcemy w nim dokumentować Wasze sukcesy szkolne i sportowe. Mamy zamiar prezentować sylwetki wybitnych uczniów. Będziecie mogli poznać zainteresowania Waszych nauczycieli. Przyjrzymy się pracy samorządu szkolnego i wolontariatu. Sprawdzimy, co słychać na boiskach, na których rozgrywacie mecze. Mamy nadzieję, że zainteresujemy Was, drodzy uczniowie, możliwością wypowiedzi na łamach naszej gazetki. Stwórzmy forum, gdzie będzie można wyrazić swoją opinię. Zapraszamy serdecznie do współpracy! W dzisiejszym numerze:

 

 

 

Przyjemnego czytania

Redaktor Naczelna ZSMS News S. Marczyńska

Z pozdrowieniami Redakcja ZSMS News

 

 

Artykuł pochodzi z gazetki szkolnej "ZSMS News" Nr 1/09.2013 r.

 

Wersja oryginalna:

ZSMS News numer 1 - strona 1