Głównej zawartości

Komunikat alertu

Serwis zsms.poznan.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.

 

 

W dziwnych czasach przyszło nam żyć. Wirus zaatakował ze wzmożoną siłą. Odnotowujemy trzecią falę pandemii i jesteśmy dla bezpieczeństwa ograniczani w swobodach obywatelskich. Nauka jest prowadzona zdalnie. Jedynie treningi odbywają się w miarę normalnie. Ulice przemierzają ludzie w maseczkach. Teatry, kina, muzea pozamykane. Wirus mutuje i dosięga kolejne ofiary. Po raz trzeci święta nie są tak uroczyste, jak to jest zapisane w tradycji. Umacnia tylko nadzieja, że to się kiedyś skończy. A Wielkanoc napawa szczególnie wyjątkową nadzieją.


W 31. numerze „Fair Play” przeczytacie:

  • wywiad z Lechem Makowieckim - bardem XXI wieku,
  • wspomnienie o Żołnierzach Wyklętych,
  • rozmowę z panią Bogusławą Nowak, naszą biolożką,
  • o tegorocznym Dniu Patrona,
  • wywiad z absolwentem naszej szkoły, paraolimpijczykiem, panem Piotrem Pijanowskim,
  • o turnieju tenisa stołowego „O PUCHAR KIEROWNIKA INTERNATU”,
  • rozmowę z niezwykle utalentowaną naszą uczennicą, Jagodą Kaczmarek z klasy 3S6,
  • na temat Świąt Wielkiej Nocy,
  • o Św. Walentym,
  • o zimowych obozach sportowych.

Miłego czytania życzy Redakcja