Głównej zawartości

Komunikat alertu

Serwis zsms.poznan.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.

Zapraszamy do świątecznego wydania gazetki szkolnej.

Przedstawiamy wrześniową gazetkę - tym, którzy nie widzieli jej w formie papierowej.

Gazetka ZSMS News logo

Czerwiec jest wyjątkowym miesiącem. Zbliżają się wakacje, więc wszyscy snują już plany związane ze zbliżającym się wypoczynkiem. Jednocześnie nikt nie zaniedbuje swoich obowiązków: uczniowie poprawiają oceny, intensywnie trenują, startują w zawodach sportowych, a nauczyciele dbają o organizację imprez szkolnych. (...)
W czerwcowym numerze naszej gazetki podejmiemy tematy związane z Poznaniem, imprezami szkolnymi, aktywnością naszych wolontariuszy, sukcesami naukowymi i sportowymi naszych uczniów i wiele innych.

Gazetka ZSMS News logo

W szkole sportowej młodzież ma dużo więcej zajęć niż w innych szkołach: nie ma weekendu, żeby nasi uczniowie nie brali udziału w zawodach sportowych, nie ma miesiąca, żeby adepci którejś z dyscyplin nie wyjeżdżali na obóz sportowy. Nasi uczniowie wiedzą, że nie wszystkim przypadnie w udziale wielka kariera sportowa, więc stawiają również na naukę, np. biorą udział w konkursach przedmiotowych. Szkolni dziennikarze dokumentują zarówno sukcesy sportowe, jak i szkolne swoich kolegów. Zapraszamy do lektury kolejnego numeru „ZSMS News”.