Głównej zawartości

Komunikat alertu

Serwis zsms.poznan.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.

Zapraszamy do świątecznego wydania gazetki szkolnej.

Przedstawiamy wrześniową gazetkę - tym, którzy nie widzieli jej w formie papierowej.

Gazetka ZSMS News logo

Czerwiec jest wyjątkowym miesiącem. Zbliżają się wakacje, więc wszyscy snują już plany związane ze zbliżającym się wypoczynkiem. Jednocześnie nikt nie zaniedbuje swoich obowiązków: uczniowie poprawiają oceny, intensywnie trenują, startują w zawodach sportowych, a nauczyciele dbają o organizację imprez szkolnych. (...)
W czerwcowym numerze naszej gazetki podejmiemy tematy związane z Poznaniem, imprezami szkolnymi, aktywnością naszych wolontariuszy, sukcesami naukowymi i sportowymi naszych uczniów i wiele innych.

Gazetka ZSMS News logo

W szkole sportowej młodzież ma dużo więcej zajęć niż w innych szkołach: nie ma weekendu, żeby nasi uczniowie nie brali udziału w zawodach sportowych, nie ma miesiąca, żeby adepci którejś z dyscyplin nie wyjeżdżali na obóz sportowy. Nasi uczniowie wiedzą, że nie wszystkim przypadnie w udziale wielka kariera sportowa, więc stawiają również na naukę, np. biorą udział w konkursach przedmiotowych. Szkolni dziennikarze dokumentują zarówno sukcesy sportowe, jak i szkolne swoich kolegów. Zapraszamy do lektury kolejnego numeru „ZSMS News”.

Gazetka ZSMS News logo

Zapraszamy do świątecznego wydania gazetki "ZSMS News".

Przedstawiamy wrześniową gazetkę - tym, którzy nie widzieli jej w formie papierowej.

Już wkrótce kolejny numer gazetki!

Muzyka łagodzi obyczaje, nie można jej zobaczyć, nie można jej dotknąć, łączy pokolenia, ...
... ten numer gazetki poświęcamy między innymi muzyce i osobom z naszej społeczności, które są z nią związane. Przeanalizowaliśmy również Wasze preferencje muzyczne i opracowaliśmy listę przebojów uczniów ZSMS-u i ranking ulubionych wykonawców nauczycieli.
W tym numerze gazetki znajdziecie wyjątkowy wywiad z Karolem Robakiem, który zdobył kwalifikację olimpijską i pojedzie na Igrzyska Olimpijskie w Rio de Janeiro!
Specjalnie dla Was, na wakacje - gazetka dostępna w wersji on-line. ☺

Zapraszamy do kolejnego wydania gazetki "ZSMS News". To już 11 numer...

Tym razem z serii "NAUCZYCIEL POD LUPĄ" wywiad z panią Julią Opielewicz, a z serii "SYLWETKI NASZYCH TRENERÓW" wywiad z panem Marcinem Wróblem.