Głównej zawartości

Komunikat alertu

Serwis zsms.poznan.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.

22 grudnia, tak jak inne klasy, mieliśmy również naszą Wigilię. Każdy z nas wziął udział w przygotowaniach do tego wydarzenia: przyniósł napoje, ciastka lub elementy wystroju. Przy dźwiękach kolęd złożyliśmy sobie bożonarodzeniowe życzenia i przełamaliśmy się opłatkiem. Po poczęstunku miał miejsce przyjemny punkt uroczystości: prezenty. Upominki były bardzo sympatyczne, niektóre śmieszne, a niektóre bardzo zaskakujące. Po uroczystości wzięliśmy też udział w szkolnych Jasełkach.

I tak jak życzyliśmy sobie nawzajem, tak życzymy całej społeczności szkolnej spełnienia marzeń i pomyślności w Nowym Roku, wybitnych osiągnięć w sporcie i w nauce, sukcesów w życiu osobistym oraz zawodowym.

klasa 2AG
Anna Janowicz