Głównej zawartości

Komunikat alertu

Serwis zsms.poznan.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.

W dniach 17 i 18 czerwca 2017 r. odbyły się finały Mistrzostw Polski Kobiet w hokeju na trawie. W mistrzostwach uczestniczyła nasza szkolna drużyna dziewcząt. Zespół złożony z uczennic naszej szkoły pod nazwą ZSMS Poznań zdobył brązowy medal Mistrzostw Polski w kategorii seniorek. Jest to wielki sukces tak młodej drużyny w konfrontacji z drużynami seniorek.

Przedstawiamy zdobywczynie brązowych medali: Nicole Chruszcz (1S4), Patrycja Sęk (1S4), Aleksandra Zalewska (1S4), Sandra Tatarczuk (1S4), Oliwia Wróblewska (3S4), Kornelia Żywocka (1S4), Karolina Lisowska (1S4), Natasza Suszyńska (3S4), Anna Lipka (1S4), Martyna Substyk (1S4), Natalia Wiśniewska (1S4), Roxana Michałowicz (2S4), Natalia Lewińska (2S4).

Opiekę sprawowali trenerzy Jacek Adrian i Andrzej Wybieralski. Jest to pierwszy medal zdobyty przez szkolną drużynę dziewcząt na otwartych boiskach. Wcześniej dziewczyny zdobywały medale w rozgrywkach halowych.

 

Andrzej Wybieralski