Głównej zawartości

Komunikat alertu

Serwis zsms.poznan.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.

Końcówka roku szkolnego to z jednej strony czas walki o jak najlepsze oceny, ale również czas na zabawę. W tym klimacie, uczennice klas SOS Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego w Poznaniu zorganizowały piknik siatkarski dla dzieci uczęszczających do Przedszkola nr 160 w Poznaniu.

Przez blisko godzinę na hali sportowej na osiedlu Tysiąclecia królowały gry i zabawy przy muzyce, których motywem przewodnim była piłka siatkowa. Duże zaangażowanie zawodniczek UKS ZSMS a przede wszystkim zaproszonych dzieci świadczy o potrzebie organizacji tego typu imprez. Emocji było mnóstwo, nie było przegranych!

Na zakończenie pikniku, wszyscy uczestnicy otrzymali z rąk p. Ewy Andrzejewskiej - Dyrektor Zespołu Szkół Mistrzostwa Sportowego pamiątkowe dyplomy i upominki.

Może za kilka lat, któreś z tych dzieci będzie grało w siatkówkę, w barwach UKS ZSMS Poznań.

Marek Tuszyński