Głównej zawartości

Komunikat alertu

Serwis zsms.poznan.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.

4 kwietnia 2017 r. wolontariusze z klas 2A i 2S3 zaangażowali się w pomoc przy organizacji XVIII. Festiwalu Sztuki Naszych Dzieci. Ich praca polegała na witaniu gości, przenoszeniu wózków inwalidzkich i wsparciu artystów biorących udział w imprezie.

Występy festiwalowe stały na bardzo wysokim poziomie. Na scenie pojawiły się krasnoludki, baletnice, królowe i dzieci z sercem w dłoniach. Jedni tańczyli i śpiewali, a inni zainscenizowali bajki. Zachwytom publiczności i aplauzowi nie było końca!

Wymalowane na twarzach występujących dzieci i młodzieży szczęście było najlepszą nagrodą dla organizatorów festiwalu.

  

Więcej: "Wolontariusze z ZSMS pomagają niepelnosprawnym!".

Ewa Kondracikowska i Sławomira Marczyńska