Głównej zawartości

Komunikat alertu

Serwis zsms.poznan.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.

Tematy tegorocznych projektów dla uczniów klas drugich gimnazjum dotyczą "Polskich olimpijczyków".
Prezentacje projektów odbędą się:
Klasy: 2AG i 2CG - 29 maja (9:50 - 11:25), 2BG i 2DG - 30 maja (10:40 - 12:15).

UWAGA:

Podczas prezentacji projektu obowiązuje strój galowy.

29 maja od godz. 11:30 - zajęcia wg planu.

30 maja od godz. 12:35 - zajęcia w planu.

 

 

Ogólny regulamin projektu: Regulamin projektu

Polscy olimpijczycy https://pl.wikipedia.org/wiki/Polscy_olimpijczycy

Podział na grupy:

 

2AG

 

Grupa 1

p. Elżbieta Madalińska

Natalia Byczyk

Klaudia Kowalska

Sandra Kołodziej

Aleksandra Haberko

 

Grupa 2

p. Iwona Haraj

Sandra Dłubała

Gabriela Grobelniak

Paulina Hantys

Ada Wójcik

 

Grupa 3

p. Wiesław Cholewczyński

Karolina Laube

Małgorzata Makowska

Olga Owczarzak

Zuzanna Walkowiak

 

Grupa 4

p. Bartosz Czamański

Jakub Kokotkiewicz

Łukasz Krzyżaniak

Cezary Litka

Maksymilian Ratajczak

Adam Januszewski

 

Grupa 5

p. Sławomira Marczyńska

Igor Burzyński

Nikodem Królikowski

Szymon Sobiech

 

Grupa 6

p. Hanna Jeneralczyk-Zielonka

Adam Januszewski

Kacper Makowski

Mateusz Szczepiński

 

Grupa 7

p. Aneta Wielechowska

Zuzanna Foryś

Nicole Kolasińska

Antonina Manowska

Inez Berdychowska

 

2BG

 

Grupa 1

p. Patrycja Chade

Weronika Andrysiak

Gabriela Bartczak

Weronika Górecka

 

Grupa 2

p. Małgorzata Trzaskowska

Paula Giś

Oliwia Mikołajczak

Klaudia Ziętkiewicz

 

Grupa 3

p. Lidia Matczak

Wiktoria Białecka

Martyna Kasprzyk

Dominika Nowak

 

Grupa 4

p. Anna Schmidt-Fic

Kacper Bogajczyk

Dawid Kozio

Aleksander Przybylski

Marcin Troszczyński

 

Grupa 5

p. Małgorzata Majewska

Zuzanna Hałas

Emilia Tomidajewicz

Marta Tutaj

Natalia Wojciechowska

 

Grupa 6

p. Iwona Waloszczyk

Bartosz Hałas

Szymon Klonowski

Szymon Szczepaniak

 

Grupa 7

p. Marta Górna

Bartosz Jakubowski

Adam Janyga

Jakub Sobczak

 

 

2CG

 

Grupa 1

p. Grzegorz Buzalski

Jakub Duda

Igor Bartnik

Olgierd Nowakowski

Damian Pietryk

 

Grupa 2

p. Jakub Majchrzak

Bartosz Kaczmarek

Jakub Papaczek

Piotr Ślatała

Bartłomiej Urban

 

Grupa 3

p. Wojciech Dziuda

Dawid Bednarz

Jakub Horosiewicz

Piotr Kowalski

Gabriel Podmorański

 

Grupa 4

p. Krzysztof Litkowski

Alex Byttner

Mateusz Kokot

Daniel Michalczak

Marcin Muszyński

 

Grupa 5

p. Dagmara Bajerlein

Olgierd Bajerlein

Liliana Masełkowska

Joanna Leśniewska

Patrycja Paul-Grzywniak

Weronika Strzyżewska

 

Grupa 6

p. Bogusława Strzałba

Larysa Marczak

Iga Schramm

Joanna Śniegocka

 

2DG

 

Grupa 1

p. Jolanta Milarska

Radosław Dudziak

Wiktor Ligocki

Kacper Szpilewski

Bartosz Świątek

 

Grupa 2

p. Adriana Prokop

Mikołaj Dorsz

Bartosz Grabarkiewicz

Mateusz Hoch

Mikołaj Rakowski

 

Grupa 3

p. Michał Sadowski

Antonio Asani

Oskar Drywa

Maksymilian Woltman

Wiktor Górniak

 

Grupa 4

p. Joanna Kalota

Mateusz Maluśki

Kajetan Szmyt

Patryk Prange

Kacper Tomaszczak

 

Grupa 5

p. Elżbieta Mocydlarz

Dawid Kłosiński

Adam Koperski

Mikołaj Libera

Marcin Szaroleta

 

Grupa 6

p. Ewa Mencel, p. Paulina Sadowska

Daniel Grzonka

Szymon Sobkowiak

Mateusz Rakoniewski

Michał Stefański