Głównej zawartości

Komunikat alertu

Serwis zsms.poznan.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.

W czwartek 14 kwietnia ZSMSiaki uczestniczyli w krewakcji. Od czterech lat nie brakuje chętnych do udziału w tej jakże szlachetnej akcji. Tak jak rok temu udaliśmy się do RCKiK. Odbywająca się termomodernizacja budynku szkolnego uniemożliwiła przyjazd krwiobusa. Już o godzinie 7:00 rozpoczęła się droga naszych bohaterów. Wszyscy najbardziej obawiali się wyników badań krwi oraz decyzji lekarza. Niestety, w trosce o zdrowie samych dawców, wśród nas RÓWNIEŻ znalazły się osoby, które zakończyły drogę na tym etapie. Zdrowie jest najważniejsze. Ratując innych musimy również pamiętać o sobie. Nasi bohaterowie podarowali swoją krew by ratować czyjeś życie!

 

 
 
Bogusława Strzałba