Głównej zawartości

Komunikat alertu

Serwis zsms.poznan.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.

Uroczyste zakończenie roku szkolnego klas trzecich gimnazjum.

19 czerwca 2019 roku odbyła się uroczystość zakończenia roku szkolnego i pożegnania uczniów klas gimnazjalnych. Miała ona szczególne znaczenie, gdyż trzyletni okres nauki ukończył ostatni rocznik gimnazjalistów. Po 20 latach od utworzenia, Gimnazjum Mistrzostwa Sportowego przeszło do historii. Ceremonia przebiegała w obecności dyrekcji szkoły, grona pedagogicznego, trenerów, uczniów, rodziców oraz zaproszonych gości. Przygotowali i prowadzili ją uczniowie klas 3ag, 3dg, 3fg oraz 2s3. Pierwsza część uroczystości miała podniosły charakter. Uczniowie podziękowali nauczycielom i rodzicom za wsparcie, opiekę, trud i serce. Były kwiaty, własnoręcznie wykonane upominki oraz mnóstwo wzruszeń. Wyjątkowym momentem było wręczenie najzdolniejszym uczniom świadectw z paskiem oraz wyróżnień za osiągnięcia sportowe. Pani dyrektor Beata Rusinek miała sporo pracy, gdyż dyplomów i nagród było naprawdę wiele. Po części oficjalnej nastąpiła krótka część artystyczna, na którą złożyła się humorystyczna scenka „Rozprawa sądowa”. Całość wydarzenia urozmaiciły przepiękne piosenki w niesamowitym wykonaniu Wiktorii i Julii oraz wiersz, który recytowała Zuzia. Uroczystości towarzyszyło motto: „Do mety przybywa się tylko po to, by wyruszyć znowu dalej”. Trzy lata w gimnazjum szybko minęły i pozostaną w pamięci, ale dla gimnazjalistów nadszedł czas na kolejny etap w życiu, kolejne cele i wyzwania. Powodzenia!

Anna Janowicz

GALERIA