Głównej zawartości

Komunikat alertu

Serwis zsms.poznan.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.

„Dobrze ten schował, kto schował w pamięci”

 Dante Alighieri

  5.06.2019r. mieliśmy okazję gościć w naszej szkole Seniorów. Spotkanie odbyło się na holu szkoły przy dźwiękach muzyki
i krótkim słownym montażu o tematyce związanej z Wspomnieniami. Hasłem przewodnim było zdanie Dante Alighieri… „Dobrze ten schował, kto schował w pamięci”, bo gdzież lepiej można schować to, co najcenniejsze, jak nie w pamięci. Na spotkanie przybyli dawni pracownicy naszej szkoły oraz Gimnazjum nr 25, które właśnie na Tysiąclecia 43 miało swoją siedzibę. Emeryci skorzystali z poczęstunku, otrzymali także drobne upominki, wpisali się do Księgi Pamiątkowej, a także skierowali wiele miłych słów do młodzieży uczestniczącej w spotkaniu. Mamy nadzieję, że wspomnienia związane z tymi chwilami pozostaną na długo
w pamięci naszych Seniorów i liczymy na to, że takie spotkania wpiszą się w tradycję szkoły.

Elżbieta Madalińska

 ⇒⇒⇒⇒⇒⇒ GALERIA ⇐⇐⇐⇐⇐⇐