Głównej zawartości

Komunikat alertu

Serwis zsms.poznan.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.

Liceum Ogólnokształcące Mistrzostwa Sportowego oraz Akademia Tańca Metrum ogłasza nabór na rok szkolny 2019/2020.

Oferta Akademii Tańca METRUM jest skierowana dla wszystkich zainteresowanych rozwijaniem swojej wiedzy i umiejętności z dziedziny tańca sportowego jak hip-hop, dancehall, k-pop, shuffle Dance, house, disco, modern jazz...


Od 1997 roku celem Akademii jest szkolenie z tańca sportowego oraz ciągłe aktualizowanie i wzbogacanie oferty tanecznej praz dyrektora artystycznego, choreografa i trenera tańca sportowego mgr Małgorzatę Wieczorek. Kadra szkoleniowa posiada wieloletnie doświadczenie w ramach wskazanych wyżej kategorii tanecznych poparte sukcesami na arenie krajowej i międzynarodowej. Od 2009 roku jako coroczni medaliści Mistrzostw Świata i Europy federacji IDO, IDF, WADF niewątpliwie możemy pochwalić się osiągnięciami w 2018 roku, 37 zawodników Akademii Metrum reprezentowało Polskę w Tańcu Sportowym podczas Mistrzostw Świata International Dance Federation w miejscowości Pula, Chorwacja na najważniejszej imprezie tanecznej w roku, odbywającej się od 23 do 27 maja 2018 roku, startowało ponad 1650 zawodników z 17 państw.

Oto nasze medalowe rezultaty MŚ:
5 tytułów Mistrzów Świata
9 tytułów vi-ce Mistrzów Świata
4 tytuły 2 vi-ce Mistrzów Świata
oraz 11 miejsc finałowych


Serdecznie zapraszamy na Drzwi Otwarte dnia 6 kwietnia 2019 roku.