Głównej zawartości

Komunikat alertu

Serwis zsms.poznan.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.

  Uczniowie LOMS na sesji Rady Miasta Poznania na zaproszenie Przewodniczącego Grzegorza Ganowicza.

  Aby przygotować się do posiedzenia Europarlamentu Młodzieży w Holandii, 16 uczniów wzięło udział w sesji Rady Miasta Poznania (05.02.2019). Uczniowie przysłuchiwali się wystąpieniom Radnych ws. likwidacji szkoły, udzielenia bonifikaty na przekształcenie użytkowania wieczystego w pełną własność, Programu dla Kultury, zaopatrzenia miasta Poznań w ciepło, energię elektryczną i gaz. Największe wrażenie zrobiła kultura debaty publicznej oraz jawność głosowania.

Więcej na stronie projektu: https://everybodycan.wixsite.com/loms-ka229/udzial-w-sesjach-rady-miasta

Koordynator projektu Dagmara Bajerlein, nauczyciel j. angielskiego, LOMS

 

  Rok 2019 jest rokiem wyborów do Europarlamentu UE. W Polsce głosowanie odbędzie się 26 maja. Do głosowania uprawnionych jest ponad 360 mln obywateli Unii Europejskiej. Czytaj więcej: https://nto.pl/wybory-do-europarlamentu-2019-w-polsce-kiedy-sa-data-zasady-i-kandydaci-kiedy-wybierzemy-europoslow-do-parlamentu-europejskiego/ar/13654108