Głównej zawartości

Komunikat alertu

Serwis zsms.poznan.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.

W dniu 9 stycznia br. odbyła się w naszej szkole niezwykła uroczystość - pierwsza Gala Mistrzów Sportu i Nauki. Stało się to za sprawą Państwa Ewy i Lecha Jankowskich, właścicieli Fundacji „Jaśmin”. Postanowili oni bowiem nagrodzić tych z naszych uczniów, którzy mogą poszczycić się zarówno wynikami sportowymi, jak i szkolnymi. Owo wyróżnienie polega na przyznaniu trzem osobom stypendium w wysokości 800 zł. Po pierwszym semestrze stypendystami zostali: Partycja Lebioda (kajakarka), Maja Kocjan (gimnastyczka artystyczna) i Bartosz Ziółek (koszykarz).


Korzystając z okazji Pani Dyrektor Beata Rusinek przekazała Zuzannie Adamek dyplom gratulacyjny, gdyż otrzymała ona z kolei stypendium Prezesa Rady Ministrów. Zuzanna uzyskała w ubiegłym roku szkolnym najwyższą średnią ocen w szkole – 5,12. Gratulujemy nagrodzonym uczniom! A pozostałych zachęcamy do wytężonej pracy.

Sławomira Marczyńska
członkini Kapituły

 

fot. Patrycja Chade