Głównej zawartości

Komunikat alertu

Serwis zsms.poznan.pl używa plików cookies. Brak zmiany ustawień przeglądarki oznacza zgodę na ich użycie.

W środę 14 listopada br. klasa 1A reprezentowała naszą szkołę na spotkaniu z Pawłem Fajdkiem, trzykrotnym złotym medalistą mistrzostw świata w rzucie młotem. Spotkanie organizowane było przez Wydział Nauk Politycznych i Dziennikarstwa Uniwersytetu Adama Mickiewicza na Morasku. W pierwszej części spotkania znany sportowiec opowiadał o wynikach osiągniętych w zeszłym sezonie oraz swoich celach na kolejny rok. Następnie uczniowie LOMS mogli poznać bliżej usposobienie Fajdka, przysłuchując się jego odpowiedziom na pytania dziennikarza prowadzącego wywiad.

Fajdek został m.in. zapytany o przeżycia szeroko opisane w swojej najnowszej biografii pt. Petarda. Historie z młotem w tle. Młodzi sportowcy nie omieszkali promowanej książki zakupić i poprosić o autograf. W drugiej części spotkania obecni na sali studenci i licealiści mogli zaspokoić swoją ciekawość zadając Pawłowi Fajdkowi nurtujące ich pytania. Uwieńczeniem spotkania były wspólne zdjęcia z gościem i zakup jego biografii. Spotkanie z tak wybitnym sportowcem na pewno da naszym uczniom zastrzyk motywacji i zainspiruje ich do jeszcze większego zaangażowania w uprawiane dyscypliny. Z pewnością zrobią oni użytek z nabytej wiedzy i będą dalej piąć się na szczyt swoich możliwości.

 

 

fot. Radio Meteor

Dionizy Nalepa, 1A
oraz wychowawczyni
Ewa Mencel